Prijava

Gazimudo, ovo ti je prvi ban, tog koji spominješ nema

nazivanje nekoliko autora marvom

Lolo, ima i taj Natnat, al prilicno sam siguran da je na samom pocetku bio jedan zbog toga sto sam rekao da me defke ne interesuju. I to sam dobio trajni ban, pa napravio drugi nalog, pa mi banovali i njega, i onda provalio da je ovome sklonjen ban..
A to za marvu je izvuceno iz konteksta.. pricao sam u celini za nas narod ,a mod se osetio prozvanim (cini mi se Natnat da si i ti bila na toj temi), al nebitno.. :)
SAD SMO JEDNA VELIKA SRECNA PORODICA

Ja sam vodio tu evidenciju sebi al mislim da sam se negde zabrojao, jel 7 il 8 imam?

Tripuješ, nema kad ti kažem:)))

EDIT: Bolte, 7 komada

Moguće da je i alje bilo aktuelno banovanje bez tajmera gde se razlog za ban pisao na onoj temi

Vidi ga Gazimudo indijanac 8 banova

A da nije na profilu Mudogaz?

Nije. Mudogaz je bezgrešan. Seti se još nekog.

Baš me zanima koliko sam puta bio banovan.

Jesam ja bio normalan?

E pa onda neko brise banove. Znam da sam zbog bana na Mudogazu skapirao da mi je Gazimudo odbanovan. A nemam vise naloga, ovo sam pravio kad mi prvi nije bio u funkciji. UA MONDULATORE STO BRISES BANANE, TI SI SEJM OF SRBIJA!

Džoni, vidi meni, pošto ne mogu samom sebi proveriti.

Ne mogu ni ja da ti proverim. Nedodirljivi smo :)

Makaronac 18 banova, s tim što čini mi se jedan sopstveni (da se ne vraćam da proveravam) i jedno 3 automatska za spem.

Makaronac "crko je" (1 dan)
lolo

E pa onda neko brise banove.

To je nemoguće, isto kap što je nemoguće definiciju koja je na groblju pretvoriti u pepeo

Можеш да је едитујеш и тако је сјебеш за сва времена.
Нећу те ваљда ја учити модераторовању.