Prijava

Mislim da bi bilo pametno dati nekome privremeno moderarstvo, na tipa 1dan. Mislim da je pametno zbog toga da se vidi kakav bi ko bio kao mod. Naravno, ako autor sad koristi to kao osvetu ili da odabira svoje i postere ortaka, neka odmah izgubi titulu, bude banovan, a oni koje je banovao iz osvete i ono što je odabrao iz zajeba, da bude vraćeno, uz izvinjenje autoru postera, defke, reakcije. Naravno, uz titulu treba stići upozorenje na gore navedeno. Naravno, titula treba biti dodeljena bilo kome (makar normalnom).

Дај брате да скупимо паре за тај хромозом што ти фали.

Onda je malo jedan dan, šta koji kurac moš duradiš za jedan dan...Da mi je dati na jedan dan, banovo bih kajzena. (znajući da čak nije niti originalno, već vidjeno)

Дај брате да скупимо паре за тај хромозом што ти фали.

hahahah

cica drazzoooo di je moje diiteeee

ЧУВАЈУГА СРПСКЕ БАЈОНЕТЕЕЕЕЕЕЕ

Šta će Džerard s vama u kafani, piiitaju mee sviiii

Mada imaš poentu, može na duže, mesec dana, sve dok mod drži do ponašanja. Takođe mislim da ako ovo prođe svakom takvom modu treba biti dodeljen pravi moderator koji će motriti na njega.

@nema vise imena, ne pravi se vise pametan da ne obrisem cmar sa tvojom facom

ма немаш ти што има Бађиии, пољубац слађии - Бађиииии

Дај брате да скупимо паре за тај хромозом што ти фали.
hahahah

+1.

Zašto, Pezose, ja ne mudrujem ništa, a i šta ti imaš protiv mene?

и мене зове колега и каже - ајде дођи на факс, имамо вежбе и ја одем, кад оно немамо вежбе, аплилили каже он мени тада хехе. тога се радо сећамо кад пијемо сок од брескве.

Gde su mladi tu je i šala.

Beni nije ovo ta tema...

ovo

@nema vise imena, ne pravi se vise pametan da ne obrisem cmar sa tvojom facom

i ovo

Zašto, Pezose, ja ne mudrujem ništa, a i šta ti imaš protiv mene?

AHAHHAHAHAHHA
šta ti imaš protiv mene ahhahahaha

(makar normalnom)