Prijava

bio bih isfrustrirana jadnica kao 98% zena

kontam nesto, ja da sam zensko, meni bi najbitnija bila fasada. prvi utisak. znaci lepo lice i kosa. sve ovo ostalo moz da zamaskiras za potrebe lova.
znaci ako nemas sisa, punjeni brushalteri, jbg. ako si debeljuskasta u struku - steznik i odgovarajuca odeca. ako nemas dupe - ima sad ono kinesko sranje, kao gace neke sa sundjerima. ako imas ruzne noge - dugacka suknja i stikle. ako si premrsava - punjeni brushalter + carape unutra.
e posle, kad je vec poluobaren, u mraku, bas ce on da ustane i ode kad vidi sta je sve fejk. nije nego.

ako si debeljuskasta u struku - steznik i odgovarajuca odeca.

ako si debeljuskasta mozes samo da proklinjes sudbinu i to je to, nece te spasiti nikakvi steznici

ako nemas dupe - ima sad ono kinesko sranje, kao gace neke sa sundjerima.

najverovatnije da bi istukao tu devojku kad bi mi podvalila ovakvu prevaru...msm zamisli skida se i skida neke sundjere sa bulje...

Ja bih tražio vrhunske noge, pošto vrhunske noge uglavnom ne idu bez dobrog dupeta, i tako prevarim sistem i uzmem dobro dupe gratis. Sise može, a i ne mora, što su veće, to se više otrombolje u poznim jesenjim godinama.

msm zamisli skida se i skida neke sundjere sa bulje...

idu te gece kod kineza ko alva, iz proverenih izvora znam. jbg, sirotinjska varijanta. dok se ne stekne sponzor za guzne silikone.

snebivljivaazdaja
kontam nesto, ja da sam zensko

http://i.imgur.com/vQ3uAoY.png
WTF!

pa ona je ustvari pricala o sebi haha, ona kupuje te sundjere kod kineza

Snebivljivaaždaja zna iz prve ruke da guzni ulošci idu ko alva kod kineza, dakle, radi kod kineza. Dalje, snebivljivaaždaja je nedefinisanog pola, dakle, radi kod kineza i ne zna se je l' muško ili žensko - snebivljivaaždaja je Vučica21

Slatka mala izvrnuta torto, vrh ti na dnu stoji, jebote!

AH, KAKO SAM LIJEPE SUNĐERČIĆE
http://i.imgur.com/CIKxL5d.jpg
VIDE-O/LA SABAJLE KOD XINGA NA UGLU

Не би знао шта да вам кажем о овом јер ја сам мушко, а жене је тешко разумети.

Igrao bih PC igrice na strelice.

Dupe, sise su precenjene.

ne zna se je l' muško ili žensko

pola baba pola deda...
EDIT:

pa ona je ustvari pricala o sebi haha, ona kupuje te sundjere kod kineza

jebga, mora se udam nekako...

Lup'o bi' se k'o da imam kasko.

Uključio bih vibracije na mobilnom, stavio bih ga upičku i zvao sa fiksnog.

Ја бих бијо лезбејка јер нешто не волим да мећу курчеве умене.

СИ-СЕ, СИ-СЕ, СИ-СЕ...