Prijava

http://i.imgur.com/QKj2ZX7.jpg

1. Šta cenite kod svog sagovornika?
2. Šta mu zamerate?
3. Da li biste popili piće sa njim?
4. Da li biste ga tom prilikom častili?
5. Da li mislite da će vaš duelista ikada promeniti svoje stavove?

ko ne došo na boj dvouglasti
neimao od srca pluseva...

Ja navijam za granjku

ЛЕЦ ГЕТ РЕДИ ТУ РАМБООООООООООООООООООООЛ!
https://www.youtube.com/watch?v=ilpiYHKbSAw

шта је поента теме?

Clannad
Inače mislim da bi "granjka vs. valdemar" bila dobra tema.

Може. Човек има пик на мене, увек изврће сваку моју реч и смисао на најпогрднији начин, а иначе када се потруди, заиста одаје утисак човека који тако нешто не ради и коме то не приличи. Отворите тему, ако Лимени неће, нека дође ко ког хоће.

- Granjka

Може.

MOŽE

pišemo jedan negativan poen. Izazivanje protivnika na duel a nepojavljivanje. Blamaža.
(prepoloviću broj pitanja da vam olakšam).
Aj Granjka zadaj prvi udarac.

Грањка често сере, али бар прича оно што мисли. Не зна да одшути кад треба, и стварно често разглаба превише, па му све расправе оду у вц шољу. Људи га због тога не схватају озбиљно.
Валдемар исто сере, углавном да одржи свој рејтинг мудре главе Вукајлије.

Ако се гласа, гласам за Грањку.

Hoće li biti sendviča?

Крпо Трулекс, ти влакнасто створење, зашто избриса онако лепа питања?

Дозволићете да се представим као гвозеда песница Државе Србије, складно позицији и аватару, а противу privatnog sektora Srbije који бездушно израбљује поштен, голоруки српски народ.

1. Што је издајица. Човек издаје програме. Шта ли би тек радио људима?!
2. Замерам му што искључи свој мозак, образовање и искуство и онда са оним што преостане чита и коментарише шта пишем (не знам какав је према другим ауторима).
3. Бих.
4. Да, осим ако не пије нека гејерска пића.
5. До сада сам видео врло мало ставова код Лименог. Врло је уздржан око изношења ставова, што надокнађује обилним изношењем закључака (често са оперативним системом из тачке 2. овог дописа).

Била су и питања:
- Русија или Америка?
Одговор: Србија.
- Гуча или Егзит?
Одговор: Ни једно, ни друго. Ко воли нека иде, мени је све то парада екстремизма и бруталне злоупотребе психоактивних супстанци.

Olee! 1:0 za Granjku!
Sačekaćemo i drugog duelistu da odgovori.

Нема Волдемор шансе.

VLADE LIMAR AHAHAHAHAHAH

Prolećni Мало глуп коментар од некога ко је овде већ 3 године. Тебе овде памет доводи? Not at all. Опусти се и уживај.

Granjčilo se našao prozvanim.
Nemoj kasnije da kažete kako neko nekog vređa.

Pitanje za oba borca - Šta je to bodibilding?

Glasam za Granjku, zaključavajte. Inače bih iznošenjem nekog stava koji dotični uspeva da razume kao stav sigurno došao do toga da dotični to shvati kao izvrtanje njegovih reči. Sa skepsom prema sebi i svojim mogućnostima da mu pariram u logičkoj raspravi koja se vodi skretanjem sa puta rasprave i pomoću prenebregavanja ključnih sagovornikovih argumenata, priznajem Granjki pobedu, pristajući da mu prepustim titulu Mudre Glave Vukajlije. RINNNNGGGGGGG!