Prijava

Sta znaci ovo

prenebregavanja

?
P.S. Tresla se gora, rodio se mis...

Hoćeš li se bar udostojiti da odgovoriš na pitanje "Šta je to bodibilding?"

I šta daje bolju perspektivu Skyrimu, nezavisnost ili ostanak u sastavu imperije?

Не капирам какав је то човек који ме прозива где год стигне, а када треба да изађе на црту, онда се изговара на јадан начин. Да, дефинитивно бих ти платио пиће, ако разумеш бонтон.

Hoćeš li se bar udostojiti da odgovoriš na pitanje "Šta je to bodibilding?"

Stara međunarodna složenica reč sastavljena od ovih delova:

BO: http://en.wikipedia.org/wiki/Bo_(dog)
DIBIL: http://sr.urbandictionary.com/define.php?term=dibil
DING: http://www.thefreedictionary.com/ding

To znači, kad se skupi, pas rase Bo, veoma glup, koji nosi zvonce oko vrata. Ovako protumačeno.

Не капирам какав је то човек који ме прозива где год стигне, а када треба да изађе на црту, онда се изговара на јадан начин. Да, дефинитивно бих ти платио пиће, ако разумеш бонтон.

Važi i obratno, i ti to radiš, ali ja ne želim da glumim klovna ovde, a ti izgleda hoćeš, mada iz ovog što si gore napisao treba da se shvati da si džentlmen? Iskreno, moja rasprava s tobom nema smisla, izgleda da nam mozgovi ne funkcionišu na istom principu. Nisi obavezno u pravu samo ako hoćeš da pričaš. To što hoćeš da glumiš mudrog učitelja i propovednika pa imaš stavove za raju, odlično je. To što ja pišem nešto što ti ne doživljavaš kao stavove, i to je ok. Govori dosta i o tebi i o meni. Ajd laku noć :)

Sta znaci ovo
prenebregavanja

Kako li se ono beše gugla...

Koji su vam OS? Treba li ažirirati?

e, ljudi
OPERA VEB BRAUZER JEBE!

tucete se kao neke najgore pickice....zamisljam vas kako se cupate za kosu

ajde to malo ekstremnije, batalite te ugladjene reci

tucete se kao neke najgore pickice....zamisljam vas kako se cupate za kosu
ajde to malo ekstremnije, batalite te ugladjene reci

Petre, ovo ti neka nova vrsta voajerisanja? :)

poceli sa objasnjavanjima... ne pricaj, nabodi ga!

dibi dibi dibi dibi dibi dibi dibi song
dibi dibi dibi dibi dibi dibi dibi song
dibi dibi dibi dibi dibi dibi dibi song
uhvati bit Valde
dibi dibi dibi dibi dibi dibi dibi song
dibi dibi dibi dibi dibi dibi dibi song

Evo, da odgovorim.

1. Šta cenite kod svog sagovornika?

Tvrdoglavost i držanje za ono što je istripovao.

2. Šta mu zamerate?

Neželju ili nesposobnost za apstrahovanje situacije. Parcijalno uzimanje i citiranje sagovornikovih reči, i izvlačenje iz toga zaključaka koji njemu idu u prilog. Neudubljivanje u smisao izrečenog, kad neko drugi to izrekne.

3. Da li biste popili piće sa njim?

Da.

4. Da li biste ga tom prilikom častili?

Da.

5. Da li mislite da će vaš duelista ikada promeniti svoje stavove?

Ne.

Lično se družim sa ljudima s kojima imam veća neslaganje nego sa Granjkom, pa ništa ne smeta ni da se družimo ni da pijemo.

``Нисам ја, ти си``. Ти не глумиш, природно си смешан. Из онога што сам горе написао треба схватити да си женско, па ти зато плаћам пиће. Није тешко схватити ако се малкице размисли. Све даље ти је у неком женски-петко маниру, па нећу ни да коментаришем. Ово је тема за зајебавање, као и цео сајт и позван си да учествујеш. Не мораш да одеш уз оволику бламажу, лакше је било само рећи - не, хвала. Крпа ти је отворио тему, јер ме стално прозиваш и сада када су ти дали прилику да се иживиш, ти ево шта радиш... Ни хвала му ниси рекао. Прави си дркош. Уср`о си тему. Молим закључавање.

Granjka, muškarčino, pa ja to nisam shvatao, kao ja žensko, a ti mi plaćaš piće! Izvini, za toliko nisam bio pametan. Valjda zbog viška ženskih hormona u mom organizmu, ili zbog duge kose, kao, duga kosa, kratka pamet. Neću više da te prozivam, majke mi. Shvatam tvoju srpsku mužastvenu domaćinsku superiornost, hteo sam samo da odgovorim na ovih pet pitanja. Nadam se samo da ćeš mi oprostiti što si me uvredio ružnim rečima. Laku noć, Granjka, domaćine, Srbine, mačo pojavo, uzdanico obespravljenih, duhoviti autore omiljenih definicija i postera sa Vukajlije.

EDIT Nego, zanima li te šta mislim o tvojim definicijama i posterima?

EDIT EDIT Nisam ni mislio.

Ово вреди бана - хајде сиђи са мога српског ђогата, постајеш несносно глупо досадан и претерано патетичан. Увек добијеш неки пролив шта год да напишем. Пропрати мало ситуацију - као да си опседнут да ме убедиш у своју предуховитост и лежерност. Посећујеш ми и профил... јебо-те, ЗАШТО? Да сам женско, разумео бих, да имам толико високодуховитих дефиниција као ти, и тада бих разумео, али овако прераста у сумњу да имаш озбиљне проблеме.
Мислим да је тема са Христом била дебилна, а и твоји коментари су благо речено глупи, чак и са данашњег поимања правно-приватног лица. Па Трулекс Крпа се није цимао око мојих коментара који су били директно увредљиви за њега, али ти си бре, сило, паметан и мудар, па ћеш ти објаснити духовитост. о.0? Ч-е-м-у?

Nego, zanima li te šta mislim o tvojim definicijama?

И то ме заболе до коске. Надам се да их не читаш, јер су глупе и њима само покушавам да набијем скор, просто да се осетим мало духовитијим.

Био бих ти захвалан да одеш или у планинаре или у извиђаче, јер ми не треба још један уролог. Не бих био толико глуп да гледам кога све коментаришеш, али просто могу да се кладим да ове фрустрације испољаваш само према мени. Немој. Хвала и срдачан поздрав!

Посећујеш ми и профил... јебо-те, ЗАШТО?

Pa zašto si napravio profil i stavio mudre citate, da niko ne čita? Što pišeš definicije ako nećeš niko da ih čita? Pa možda posećujem tvoj profil da se smejem, ovo je sajt za zajebavanje, kako ti reče? Inače, kad si svukao rukavice, definicije su ti sranje, isto i posteri, praviš reakcije, neduhovit si, glup, zadrt, ali u pravu si: svoje frustracije ispoljavam samo prema tebi, iz tog razloga što me niko drugi ne vređa, samo ti, a podneo bih sasvim lagano simpatičnu razmenu uvreda sa bićem koje nije tako bahato, a ovako s tobom imam utisak da me neko gađa nekakvim nedovoljno fermentiranim đubrivom, pa mi malo mučno.

али ти си бре, сило, паметан и мудар, па ћеш ти објаснити духовитост. о.0? Ч-е-м-у?

Pa tebi :)