Prijava

Negoo, jebaće vam kaizen mamu nema lajkova od Beograđana... sad gledam popularne reakcije, ukupno Beograđani skupe 5-6 lajkova. Mada MENI puca kurac u svakom slučaju.

А зашто се предност даје постерима и реакцијама?

I ja se pitam, zatrpaše mi moju od sinoć, jutros upala, sad na trećoj strani...al nek smo živi i zdravi. Biće

Ево моје, малко подуже, виђење на ову тему.
http://vukajlija.com/putopisi-iz-velegrada/698153

Stvarno ste smešni, kada bude tematsko uništavanje unutrašnjosti razšrafićemo vas.

A što ste makli onu reakciju? Džoni sere kako u njegovi zemunci još od trinewstog vijeka. Možda, ali mu se đedo zvao Žigmung Mikloš Oberšatjn.

Pusti ti Džonija, on gradskim stigne do BG za 80 minuta, a meni iz Vojvodine treba skoro dva sata autom.

A što ste makli onu reakciju? Džoni sere kako u njegovi zemunci još od trinewstog vijeka. Možda, ali mu se đedo zvao Žigmung Mikloš Oberšatjn.

E moj Kizo, Srbi od starta, Sremci, graničari. Nismo se nikada klanjali Turcima. Prvi smo i uleteli u taj Beograd.

Koju reakciju?

Mislim, to za fb sranje, što je tema počela.

Znam da niste Turcima to i kažem. E, sad Mašari i Švabe, to je druga stvar.

smeta B'ogradžanima što im vredžamo rodnu grudu :)

Nije obrisana. Mislim sa fejsa je obrisana valjda jer je neko prijavio stranicu ili tako nešto. Zna bolje Agilni.

Teritorija Austrougarske jeste bila, ali mi nikada nismo bili Austrougari.

Stvarno ste smešni, kada bude tematsko uništavanje unutrašnjosti razšrafićemo vas.

Слабо београђани хејтују сами себе, ипак је ово зезање, ако уопште буде то такмичење за пљување по дођошима и провинцији бацићу још гори хејт. Треба хејтовати све и што више, једино из хејта може неки квалитетан хумор да изникне. Након хејтерског излива долази стање душевног мира. Терапија.

Nisam stigao danas od posla, a svakako sam planirao. Ako nešto sevne nakon popodnevne dremke okačiću.

пустите студиоБ она манекенка хејтује! Пиша по провинцији управо

Znam da je veliki greh ovo što ću reći, ali da me ubiješ ako znam gde mi je Studio B :)

http://vukajlija.com/zabava/posteri/673448 evo i mene, a modovi nek brisu ako je previše nasilno