Prijava

Nema granjke...sada od nervoze lupa pecat naopako i pise namerno ruznim rukopisom u nadi da ce nekoga sjebati da ne moze da procita

Salterci su kerov kurac, aj da vidim da se neko sa npr mesarima tako raspravlja ili ne daj boze proba fizicki da se obracuna kad dodje u mesaru a nema od buta. Ili ono: na salteru ti kaze da je kraj radnog vremena ti ga oteras u kurac a u mesari trazis mleveno meso on ti kaze da je masina oprana vec i da nece da je prlja ponovo ti se zahvalis i kazes dovidjenja prijatno.

Tako je, mesari da su pičke imali bi zaštitu od stakla kao što imaju šalterski službenici.

OPA GRANJKA IZVUCI SE SAD A TEO SI DA ISPADHESH KOOL

Hahahahahhahahaah taj rad!

Ja jesam ruzan, nema spora, al ako je to kriterijum onda ne bi bilo redova na salterima

Da je to kriterijum izašta, izumrli bi mi odavno.

S mesarom rasprave nema moj bratac, raspravljaj se ti tamo s nekim ko ima pri ruci arsenal nindža da mu pozavidi. A i neće mesar ženu da ti zajebava, ne fali njemu pičke, znaju žene da je mesar premija, da vidiš kaka je ćuna kad jedeš krvavice svaki dan, nema boljeg afrozodijaka.

Normalno. Mesar bi je mozda pitao dal joj u kuci fali kvalitetnog mesa ili tako neku foricu iz branse, ne bi joj rekao da dodje kasnije po kavurmu jer je sada nervozan da bi joj posle opet buljio u sisni razdeljak

edit: ajde granjka vrati se necu te dirati vise. al da budes dobar lololo

Псето, оћу да кажем да ја нисам шалтерски службеник, већ катастарски, код нас нема шалтера, већ мораш да будеш примљен у канцеларију. Мунем. Шалтери су општински орган, а катастар републички :D Разлика ко дупе и око.
Што се тиче телефона и мувања, веруј да шалтерски службеници немају тај отклон - тражиће ти предње зубе покојне бабе ако им је по вољи. Иначе су и међу колегама најнеомиљенији слој радника у општинским службама.

Оно што сам видео из вишегодишње праксе по општини јесте чињеница да неко заиста заврши свој посао за 2 минута, а неког грешника развлаче по шалтерима и канцеларијама по неколико недеља. Вечна мистерија, чак и за Шерлока Холмса.

dusan1001
Šalterski službenik može da ospori sve osim pravila pasijansa

Малопре сам консултовао Слађу са шалтера 1 и ево шта је поручила:
"Мали, шалтерска службеница може да оспори чак и правила пасијанса, тако што угаси компјутер, окачи натпис на шалтерско стакло ПАО СИСТЕМ, и онда ређа пасијанс РУЧНО, по својим правилима."
Јбг, Душане, ни Грањка не зна све.

MENE NISTE UBEDILI

Znaci smatras vrata kancelarije mnogo jacim stitom od salterskog stakla?

Sta seres koji kurac, dodje neko do vrata kucne dva puta udje i kaze dobar dan. Pa mu vi kazete sacekaj ispred i zovete ga da udje za 3-4minuta. Ako vec nema nekoga ispred onda covek sam saceka svoj red ako je normalan.

edit: nek digne ruku svako ko misli da je granjka podvio pecat i heftalicu

To ti je to, čovek dobije stolicu za radno mesto i istripuje da je sam Bog. On se pita jer pečat je u njegovim rukama. Koji averidž Srbi nevera.

Грањка побегао у канцеларију и дрка на фанфикшн rule 34 порњаву Конфучија и патријарха Павла.

Ako vec nema nekoga ispred onda covek sam saceka svoj red ako je normalan.

У катастар долази врло мало нормалних људи. Заиста мало. Шта мислиш какав је човек неко ко се са рођеним братом суди око по` метра њиве? Или са комшијом око бунара и канала? А онда су ту и они што наслеђују покојне родитеље... туга преголема што покојник није брже умро и оставио више. Срце ми се цепа :(

Cara™
To ti je to, čovek dobije stolicu za radno mesto i istripuje da je sam Bog. On se pita jer pečat je u njegovim rukama. Koji averidž Srbi nevera.

Не истрипујеш да си Бог већ Џереми Рон (да се римује). Када ухватиш печат, ево овако се осећаш:
http://oliviasfitnessjournal.files.wordpress.com/2012/07/butt1.jpg

А када удараш печат, овако се осећаш:
http://i.imgur.com/9Fdhk.gif

Свестан си да не можеш бити Бог, али моћ коју ти даје чаробни печат... то је нешто што обични смртници неће никада осетити.

lolololo, nadam se da nemaš taj trip u glavi kada ti random seljačina dođe na overu :)

Не истрипујеш да си Бог већ Џереми Рон (да се римује). Када ухватиш печат, ево овако се осећаш: http://xxxbunker.com/8893289-1.jpg

Granjka je dokaz da je sirotinji najmilije da piša po sitorinji. lolo

Псето, сад смо квит, а?

Царо, не би ти то схватио, опусти се и уживај.

Tako je, ne mogu da shvatim savršenstvo tvog buđavog posla. Mojne kenjaš.
Muliš u toj kancelariji, bakćeš se sa mongoloidima ali to nije tako jednostavno. To ima draž, ima svrhu. SVRHU UDARANJA PEČATA

nemoj me zajebavati keve ti

Cara™ шта си ти по професији? Од чега зарађујеш лебац и уз лебац?

NIje ovde reč o meni. Ja to ostavljam za sebe, na internet dolazim da se zajebavam lolo

Па и ја се зајебавам да сам мушко и да радим у катастру, јер није реч о мени.

Kul, mene jesi zajebala lolo

edit: shalterusho