Prijava

Свака част Шарићу, па и Римцу, али ем што тешко могу да понове још једно овакво изненађење, ем би и та чињеница да клубови у које држава сипа паре и праве најбоље резултате у лиги просто наставила да живи са Цибоном. Бар толико би могло да се промени ако се већ коренито мења.

И ДА ДОДАМ КРИВА ЈЕ ДРЖАВА ЦЕЛЕ ГОДИНЕ КУКАМО КАКО НЕМА ПАРА ЗА ЗВЕЗДУ И ПАРТИЗАН И НИКО НИШТА ДА УДЕЛИ И ЕВО КАКО ИМ СЕ ВРАЋА ЈЕБИТЕ СЕ СВИ САД ЋЕМО ДА ПРОДАЈЕМО ИГРАЧЕ ДА ИСПЛАТИМО ВУЈОШЕВИЋА А ВИ САМО ГЛЕДАЈТЕ.

Ja sam mislio da se za otvaranje besmislene teme dobija ban, koga bre sad boli kurac za ABA ligu kad nema srpskih klubova?

kakav trol od teme lolo

Jericho

Ja sam mislio da se za otvaranje besmislene teme dobija ban, koga bre sad boli kurac za ABA ligu kad nema srpskih klubova?

Који си стуб србства.

Мене занима утакмица, најјаче да ћу престати сад да пратим. Ајде да се правимо и да је Евролига небитни курац од такмичења, зато што су испали наши клубови. Идите читајте Матију Бећковића.

Цибона је тукла Цедевиту са цирка 15 разлике оба пута у регуларном делу.... Вазда су већи фаворити од њих, ал' ови имају Репешу, уз Дулета, најбољег тренера у АБА лиги....

Мене занима утакмица, најјаче да ћу престати сад да пратим. Ајде да се правимо и да је Евролига небитни курац од такмичења, зато што су испали наши клубови. Идите читајте Матију Бећковића.

Realno i jeste, jebeš Evroligu bez Partizana, ko to još prati?

ал' ови имају Репешу, уз Дулета, најбољег тренера у АБА лиги....

A ovi imaju Rimca koji je raspustenu bandu iz koje je otislo nekoliko igraca uspeo da ukomponuje, izbori F4 a zatim i pobedi prvog u ligi na njihovom terenu, i to da ih oduci od kosarke..

Ja bi volo da Cibona pobedi, ne volim vestacke tvorevine u sportu, pa tako mi nije jasno zasto bi iko navijao za Cedevitu. A i nek odigra Saric dobru tekmu, nek se proda negde, i on i Blesavi, pa da nam bude lakse dogodine :D

Dal stavljati ovu jebenu Cedevitu na tiket, 1.6 je mnogo, boze boze, valjda ce ih jebati Goran Suton? Ko misli da nece?

Napašćemo rvacku i osvojiti je domraka da moremo reći kako srbski timovi igraju finale

edit
ne moramo skroz, samo do zagreba, nači biće gotovo do ručka

НАВИЈАМ ЗА ЦИБОНУ ЗБОГ ВЕЛИКОГ СРБИНА ЈАГОДИЋА КУРДИЏЕ

ИМАМ КУПЉЕНУ КАРТУ ЈЕР САМ МИСЛИО ДА ЋЕ НАС ЈУСУФ ПУСТИТИ ЈЕР ЈЕ ВЕЋИ ГРОБАР ОД ЏОНИЈА И ЕЛЕ ЗАЈЕДНО

Контам победа Цибоне од неких 5-6 разлике....

mnogo je da ono malo govance ponovi partiju kao protiv Zvezde....

Aj ne zajebavaj, Saric ce opet da oplodi.. U ovakvim utakmicama uvek igram na vecu kvotu posto su sanse 50/50.

Ma ja, neću da gledam Ligu šampiona, finale. Ne igra Zvezda jbg. Idukurac.

Који су наши? Да знам, да не навијам за њихове.

Наши су Цибона. Погледај мој клип, МЈК21 каже да се у њиховој свлачионици прича српски и да стробери значи јагода и то само знају од енглеског, онај блесингеј мора знати српски

CIBONA POBEDJUJE.