Prijava

Ol, tebra, ti si izgleda bio samo u blokovima, Inđiji i Ljigu.

ja sam samo na bk,jebes sve ostalo

Али метар мога села...

SME DE RE VO

bez premca. stevan reče smederevo, interesovalo bi me otkud takvo mišljenje :D

капирам да је јагодина ту јака.

и предложио бих да се преправи у најсељачкији град у српским земљама, па да укључимо и рс и цг пошто има и ту конкуренције јаке.

и предложио бих да се преправи у најсељачкији град у српским земљама

KOPENHAGEN I BUENOS AJRES

Sub Focus

SME DE RE VO

bez premca. stevan reče smederevo, interesovalo bi me otkud takvo mišljenje :D

Живео сам тамо од 5. до 14. године.
http://i1.ytimg.com/vi/yZpgFSllBHg/hqdefault.jpg

Сећам се кад је била она добра генерација омладинаца, Бане Ивановић и екипа, они што су дошли до финала на ЕП. Баш пред то европско имали пријатељску у Смедереву, не сећам се с ким, али које је то било псовање и посипање говнима на сваки лош потез наших хахаха
Никад гору домаћу публику ја нисам видео, а на терену клинци све, није ни чудо што су изгубили тај меч.

nije čudo, sartid je u ono vreme igrao najjači fudbal u srbiji, razmažena publika ovo ono :D

Мало фалило да избаци Минхен 1860 из Интертото купа, еее :)

Da da,Smederevo definitivno :D

AHhahah čuj Šabac najseljačkiji, pa Šabac je najurbaniji grad iz unutrašnjosti ubedljivo. Kod nas u Cuba Libre najjače mesto za izlazak, subotom dodje 500 ljudi gužvaju se, nemaš gde da staneš, dodjem u Kragujevac u celom gradu jedili lokal da nisu narodnjaci je VD (ve de) i tu dodje 30 ljudi od kojih je 10 u trešama ko da su devedesete. Kontam da je tako u celoj Šumadiji i južnoj Srbiji, tako da Kragujevac, Niš, Užice, Leskovac, Vranje, Čačak, bukvalno SVEE, svi ste seljaci pa možete da se dogovorite medju sobom koji su najveći. A i odakle da pokupite trendove, kulturu i to sve kad ste bogu iza nogu, mi 80 km od Beograda i isto toliko od Novog Sada. Sve što vredi u Srbiji je Vojvodina, Šabac, Beograd, ovo ispod žali bože. Još bih da napomenem da su Valjevčani uber seljaci. Da dodam još i ikonu grada Gobline i ŠLF, i eto, pišamo vam u oči. Ako će neko da spomene Šabana, Ljubu i vašar, nek mi popuši, jer na vašar većinom dolaze Lozničani, Valjevci i ostali, mi iz grada ne banjavamo tu.

beograd, bez konkurencije. mozda cirih i okolina ako pogledas samo nase. bec verovatno, al ne znam grad bas toliko da pricam.

ne pricam o seljacima poljoprivrednicima, nego o prosecnom broju seljaka seljobera na 1000 stanovnika.

beograd je specifican sto ima veliki broj istih, pa samim tim ima i dnevna okupljanja oko save i dunava. i po gradu, na puno mesta.

i to su samo najmladje generacije, starijih ima koliko hoces.

cini mi se da je najveca koncentracija tu negde oko novog beograda. oni sto misle da nisu. ti su najgori.

dakle, jos jednom - beograd, bez konkurencije.

Da dodam još i ikonu grada Gobline i ŠLF, i eto, pišamo vam u oči. Ako će neko da spomene Šabana, Ljubu i vašar, nek mi popuši, jer na vašar većinom dolaze Lozničani, Valjevci i ostali, mi iz grada ne banjavamo tu.

Хаха, Гоблини. Да ли постоји већи блам од групе? На срећу, никад нисам био у Шапцу, али ликови су жестоки смарачи и љомбери. Оно, баш одишу сељаштвом.

celt,jel osecas nostalgiju za kursumlijom?