Prijava

Koliko sam se smejao juče kad sam ovo video :)

Nisam vise. Al mogo bi veceras. Hehehe. Al mi je zao sto nije video ovo sa kaizenom. Tad mu tek nista ne bi bilo jasno hehehe

Признај да си му послао свој селфи, чисто да види како изгледа мрки вук са горе Романије

ja sam rasan
E ko me stvarno bio banovao?

Мислим да су или Селт, или Циклон. Обојица су алергични на навијачка препуцавања.

Мислим да су или Селт, или Циклон. Обојица су алергични на навијачка препуцавања.

Ne znaju svi celu priču, pa možda je neko mislio da me nešto proziva rasni. Naravno, razjasnilo se. Nikom nije otpala glava.

Ne znam ko bolje reaguje, ti ili on. A dosta te je trpeo.

Шта се одушевљавате, реално су принтови го курац, осим оног "пише сеен значи видео си".

o sve ti jebem
treba te patentirati

ovu dide u prvi svemirski kosmički brod dostane sačuvano kad prsne zemlja

Pise seen znaci video si

Nije ovo nešto smešno, juče kad je pričo, mislio sam da ga je baš iznabado, kad ono mlako, tunjavo... mali lol i ništa više...

Pa nisam ga namerno zajebavo. Mislio sam da je Djoni. A sto bi zajebavo coveka kog molim za odban?

Rasni i šta ti je odgovorio kad si mu pretio kaizenom

nije nista samo je video poruku. Poslao sam mu jos nekoliko njemu nerazumljivih poruka i blokirao me je. Sacekacu pa cu ga zajebavati sa profila onog laznog camuge.

ovu dide u prvi svemirski kosmički brod dostane sačuvano kad prsne zemlja

Slali smo u svemir već nešto. Mada u tom rangu inteligencije je i to... :)
http://www.dodaj.rs/f/47/X2/4cDywLA6/215257poruka-vanzemaljci.jpg

ovaj link ladno moze ovde...
zaebavao pogresnog Dzonija
http://www.youtube.com/watch?v=LfhGYXvONl4

eee dajte profil od tog lika

Ne znam što si tolki indijanac. Što nam ne daš profil od lika da ga tovarimo?!

na kraju će se ispostaviti da ne samo što je ovo sve iskonstruisao, nego da je i sam sebi slao ove poruke i sam odgovarao na njih.

Koje debelo precenjivanje, vidi se da nikad nisi naleteo na rasnog na forumu.

A sto bi zajebavo coveka kog molim za odban?

rasni je poklon od neba
ko te ne kapira - jebiga, ne kapira