Prijava

Upisao vam se Ronaldo upravo u usta svima

Рецепт за ледене коцке џД

Мрљо, брате, шутирао ја фудбалске и кошаркашке лопте. Од коже и гуме. А вама кад стигне таква замена за крпењачу, онда дођите да дискутујемо, а не да само читам патетичне кењачине о Моши и Тиркету.

Jebem ti ovakav fudbal, Batistuta vrati se.

Не фали теби Батистута, теби фали оно време кад си могао да играш кликере по цео дан, кад ниси морао да бринеш о парама, кад је било друштвено прихватљиво да мељаш по прстима гованце из носа, кад ти нису падале на памет мисли о бесмислу живота, кад си могао из чиста мира и без икаквих последица да ухватиш за буљу женску особу из своје образовне установе. Фали ти осећај безбрижности.

Јесте, старимо и умрећемо, али то није разлог да не уживате у фудбалу.

Не фали теби Батистута, теби фали оно време кад си могао да играш кликере по цео дан, кад ниси морао да бринеш о парама, кад је било друштвено прихватљиво да мељаш по прстима гованце из носа, кад ти нису падале на памет мисли о бесмислу живота, кад си могао из чиста мира и без икаквих последица да ухватиш за буљу женску особу из своје образовне установе. Фали ти осећај безбрижности.

Јесте, старимо и умрећемо, али то није разлог да не уживате у фудбалу.

Drugim rečima, kad je kajgana bila ukusnija.

Stevane, loš si trol, ne seri više matere ti.

Hahahaah mrljo idi u kurac

Имате прилику да гледате два фудбалска Мајкл Џордана, а кукате за играчем калибра Џејсона Кида. Што је најгоре, имам осећај да ћете деци причати "какви су то паклени играчи били", кад за 15 година буду званично признати као најбољи у историји.

Koji kurac od teme.

Ајде још и ти закукај за Накатом, па да затварамо.

Стоп фудбалској мафији.

Конобар, 15 кајгана за ову тему

16*

Ех како је Пеле некад играо, сећам се као да је јуче било, залети се право ка противничком шеснаестерцу као муња небеска, наниже једног, другог, трећег, седног, предрибла голмана, онда врати се на центар, подигне сам себи лопту и маказицама је смести у горњи десни угао док голман још лежи на земљи и покушава да дође себи.

Да, увек је раније било боље него што је сад, ви сте то видели својим очима на јутјуб клипу од 2 минута и 36 секунди. Ајд паљба.

Vec je na temi ranije konstatovano da je Pele obican pusac transvestitskog kurca, tako da si dzaba krecio sad.

Морам да се пожалим да сам прочитао цели овај текст.

http://www.sportske.net/blog/marko-radovic/zar-nikad-neces-odrasti-mali-veseljace-239834.html

Nećemo vas zaboraviti. Danas jedan prosečan igrač Kristal Palasa vredi kao nekada Zlatna kopačka Evrope. Danas vedri i oblači jedan Ronaldo, nekada je to bio drugi. Rekli bi mnogi ­ pravi. Danas na prste jedne ruke možete nabrojati vrhunske štopere, nekada ih je bilo bar dvadeset.

Danas neki Sulejman Muntari neće da da autogram drugu koji je došao njemu na noge, u drugu državu, nekada bi te Dejo Savićević i Zvonimir Boban, na primer, primili u kuću kao roda najrođenijeg.

Danas ne postoji tandem u pravom smislu te reči, koji se međusobno dopunjuje, jedna duša ­ dvatela, kao da svako igra za sebe i svoju statistiku, nekada... Izlišno je i nabrajati sve te majstore šesnaesterca, bojim se da bih preskočio nekoga, a to bi bio veliki greh.

I ne, neće se današnja omladina sećati El Šaravija, Smolinga, Bejla, Aguera i svih ostalih, kao ja sada mojih junaka iz detinjstva. To, jednostavno, nije isto vreme, a svako vreme nosi svoje breme.

ALO decxko Salija Muntarija ne doitaj! Ako ti treba crnjo koji je igrao u Milanu eto ti Balotelija!

Haha, kome je Smoling "JUNAK IZ DETINJSTVA?" Kapiram da je opasno patetisanje tekst, neću da ga čitam. Jedan od najvećih junaka iz detinjstva je R9 ako ćemo današnjim skraćenicama, pamtim ga ko najrođenijeg.

I Zidan Box, i Ronaldinjo, i Raul, i Roberto Karlos, i Balak, i Ševčenko, i još milion u koje sam gledao ko u Boga.

Zato stojim iza onog, ne postoji najbolji ikad, ne možeš odr. ni najboljeg jedne godine, ili generacije, a ne svih vremena.

Istina. Samo pišam po Peletu on je kerov kurac, Maradona je mnogo veći