Prijava

Како не можеш? Најбољи у историји - Џордан и Меси.

Haha, jest.

A onda dođe random lik i kaže "haha Wilt davao po preko sto poena, uveče ode u kurve stuče 1.4l burbona, urniše se, ujutru nekako ubode voz, stigne nekako na tekmu i ojebe na jen-dva, dok je taj Dž kompleksirani kepec kojeg su karali ceo život".

A drugi kaže da je Mesi prepumpan i da nikad nije igrao igrao u PL, nego sam u šugavoj primeri gde ne sme niko da ga pipne. I ispriča anegdotu Ria Ferd. i "welcome to premier league". I spomene da je Rivaldo nosio mleko svako jutro 5km uzbrdo i onda nazad opet 6km uzbrdo, pa onda trk na trening, i igrao bos, dok je kepec u "La Masii" imao sve, i leba i uz leba.

Eto.

*znam da vrv troluješ, al biće nekih sa "tajitaj je najbolji".

U izuzetnu kajganu se pretvorila ova tema.

Generalno se ljudi baš lože na nostalgiju, sere mi se od "mi nekad stavimo dva kamena i to nam gol i po ceo dan igramo fudbal a današnja omladina samo visi na fejsu" likova

Каква Премијер лига, волим ја то такмичење, али Меси је растављао Арсенал, прелако излазио на крај са "страшним" Ситијем, а победио је и Фергусонов Јунајтед два пута у финалу ЛШ. Још дао гол главом Видићу и Фердинанду. Идеализовање играча из детињства вас спречава да увидите чињеницу да би Меси могао данас да се повуче и опет би се морало признати да је највећи (кек) у историји.

Mislim da imamo veće brige trenutno:

Da li se kaže Rui Kosta ili Rui Košta...

Ćavi, Ćabi, Šabi, Šavi, Gzabi...

Čelzi ili Čelsi...

Iniesta ili Iniešta...

Branislav Ivanović ili Branislab Ibanobič...

Ljubomir Fejsa ili Ljubomir Fejša...

Ovo pretposlednje je sa Pesa2006 pomešao si

Stec pošto vidim da si sad ozb da ti kažem da je Mesi daleko od najboljeg svih vremena ili se ti jako slabo razumeš u fudbal.

Дај неки аргумент.

Stec, Tores je jebao Vidića pa jebeno svaki put, SVAKI JEBENI PUT. Kad god su igrali Liv-Manča, znao sam da ciganska jajara da ga prca/da gol/iznudikarton. Da li to znači da je Tores najbolji? HA HA

Mislio sam da je očigledno da sam primere pisao da dozom sprdnje, jer mi se prečesto dešavalo da evo recimo za Rivalda kojeg sam i ja voleo kao igrača, da ortaku prvi argument zašto je on najbolji bude "znaš li kakvo je teško detinjstvo imao". Pa lol jebeni.

Mesi vrv ne bi ni mogao da se formira kao igrač u PL. Sad je to drugačije, kao ikona je kad je na terenu, ne sme da se dira, eventualno može da se poljubi. Ako padne a nije faul, sudiji šalju udbaše na gajbu.

I to što daju golove on i naročito Ronaldo, dali dvesto miliona maraka golova, koliko imaš penala, slobodnjaka i svega, jbg ne može se sve grubo gledati.

Ako gledaš najkompletnijeg igrača, opet je to R7, ako ćeš najbolji dribling opet nije on.

Ako gledaš najbolji u skok igri haha pošto vidim da pominješ gol glavom, bolji je Jan Koler.

najbolji ikad mesi i ronaldo nemojte da se zajebavamo, kad zavrse karijere mocice da se raspravlja ko je bolji

Marva traži da fudbaler bude klovn, ne može samo da daje golove. Jebeš ti to što Mesi postigne sto miliona golova po sezoni, on samo primi loptu i trči, je l' tako??

U izuzetnu kajganu se pretvorila ova tema.

Generalno se ljudi baš lože na nostalgiju, sere mi se od "mi nekad stavimo dva kamena i to nam gol i po ceo dan igramo fudbal a današnja omladina samo visi na fejsu" likova

Eh, mi smo igrali između dva kamena, a nismo bili genijalci XD kao neka decxica awww.

http://www.telegraf.rs/vesti/1658420-ovi-srpski-klinci-su-genijalci-bice-vas-sramota-sto-se-vi-niste-ovoga-setili-foto

Skoro sam gledao neki klip gde porede golove Mesija i Ronalda iz prošle sezone. Ronaldovi se uglavnom svode na podmetanje noge da lopta udje u gol, dok su bar 75 posto Mesijevih prava mala remek dela. Mesi je čarobnjak za zalizanu pičkicu, ne znam kako može bilo ko da ih poredi.

Puna vam usta tih Ćavi Inijesta priča, a lik sabere svake godine 30+ asistencija drugima.

I treća stvar, kad vidim ove nebuloze niko ne sme da ga pipne, da ga faulira, dodje mi da se upucam u glavu. Pa jel vi bre gledate koliko lome lika svaku tekmu. Jebi ga, ako vam je parametar Vini Džons, onda povlačim izrečeno.

O najboljem svih vremena je nemoguće raspravljati, što zbog vremenske distance, što zbog ukusa, što zbog različitih pozicija na kojima su igrali raznorazni majstori.

Дионисијо, тиме са Торесом си сам себи потукао аргумент. Ти кажеш да лик не би играо тако у Премијер лиги, ја дам примере где је побеђивао премијерлигаше и ти онда кажеш ПА И ТОРЕС ЈЕ ЈЕБО ВИДИЋА СВАКИ ПУТ ЛОЛ ТОРЕС. Увиђаш ли да ниси баш најдоследнији?

То за гол главом сам дао пример, јер стално кењају људи да меси није комплетан играч, није претња у скоку као нпр. Роналдо (што је тачно, али и сасвим логично и разумљиво). А он решио финале ЛШ баш голом главом, то само иде у прилог томе шта је све урадио.

И важи што "не би могао да се развије у премијер лиги", не видим нешто да Силва пропада због ситног тела. Надобија се Меси удараца и у Шпанији, а пада милион пута мање од Роналда.

Dolai ili Viricchi?

To je pitanje.

Ste milin argumenata ima al sam sad sa tel da kucam mrzi me. Mozemo večeras.
Navijam za Real iz vremena Morientesa fazon i Kristijano sad igra tu za koga su stručnjaci rekli da je trenutno sada na tolikom vrhuncu karijere da koristi 100 svih procenata mogućnosti što nikad niko nije do sada da u organizmu ima samo 2 posta masti, čovek je mašina i ja se nike za njega takvog nisam usudio da kažem da je najbolji a ti odvališ Mesi na keca. Bez visine, sklon povredama i igra Špansku ligu ceo život. Vidi ga kad igra za repku, dovoljno. Mesi je pola mesi pola Ćavi i Iniesta trebao bi znati to. Drži se košarke ti, tu izuvaš.

Океј, мислим да смо вам коначно отворили очи, написао бих сад "може лок", али знам да ниједан мод неће видети лол