Prijava

Jebem mater svima sto dali vise od 2 poena Austriji govnari usrani umrli da bog da

KOLKO RETARDIRAN TREBA DA BUDES DA GLASAS ZA BRADATU PEDERCINU...AJD STO JE PEDERCINA AL STO JE BRADAT JBT

jebe nas neko samo tako svakim danom sve vise

nema vise neko kao tajci :(
https://www.youtube.com/watch?v=e25_3FuQWHg

colu da ne postavljam ,on je 10 puta bolji od bilo koga od osnivanja ovog "takmicenja"

jaoo tajci jebo bih te

i ne treba da ucestvujemo, kad ovakav mongoloid moze da pobedi.

San Marino osvojio više poena nego u istoriji fudbalskih kvalifikacija!!!!!

Nikad, ali nikad ne potcenjujte gej lobi...

boli me kurac sto je bradati peder pobedio, ni ne cudi me jeftini senzacionalizam, al pesma fakat nije nikakva...

Pobedi bradonja sa lošom pesmom, bole ga kurac.

savršeno me ne interesuje situacija, al čuh da je onaj tranvestit pobijedio, što dovoljno govori o tome kakav moral evropa propagira, neću u eu kušite purac

i jeste primetili da je 88% glasova sa 12 bodova dobio od zemalja iz zapadne evrope i ovih severnih liberalnih pedera....a slabije od zaostale istocne evrope

Šta sereš Žomi, valjda je bitna pesma i kako peva pa tek onda izgled.

U moru govnjivih pesama i političkog glasanja uvek su pobeđivale, ako ne dobre, onda pristojne pesme. Ali ovaj put je Evrovizija došla do dna...

Pobedio je Satana večeras. Pogledajte najpre scenografiju-sve vrvi od plamena, ognja i crvene, pogledajte onda naslov-rise like a phenoix-satana poručuje da se uzdigao iz pepela i da se vraća na velika vrata, onda izgled ove bradate nakaze, izgleda kao

izgleda kao

Satana! lololo

Isus Hristos- duga kosa i brada, ali su hteli da ismeju Isusa tako što su njegov lik nasadili na žensko telo, onda je ta nakaza na kraju na odjavi poručila 'we are unstopable' i to nekim glasom koji me je naježio, užas.. U publici gej zastave, zastava