Prijava

ЂОВАК ЉУБОМОРАН ШТО НИЈЕ БИЛО ОВОЛКО ЉУДИ КАД ЈЕ ОН ПРАВИЈО ДОЧЕК

cornelije bolje posalji poruku na 1003.

Е овако да крену добровољци и кад се зарати са Бугарском, их!

Johnny Kurajber
Kako god idem. Gazimudo idemo ujutru. Bole me kurac da li je neko pijan ili krade, ja ću biti trezan, a ne idem sigurno da kradem. Niti ovi indijanci što će samnom. Gazimudo aj kod Arene da se nađemo.

Trenutno sam toliko popizdeo na neorganizaciju, da mi para iz usiju ide.
Ako se iskuliram do ujutru, doci cu..
Treba pratiti vesti ujutru..
A ti mi ostavi broj u pvt, pa ako budem zvacu

ЉУДИ ПРАЗНА ПОРУКА СЕ ШАЉЕ НА 1003, ЦЕНА ЈЕ 100 ДИНАРА ЗА СВЕ МРЕЖЕ.
АКО ВАМ НЕ ПРИХВАТИ ПРАЗНУ ПОРУКУ ОТКУЦАЈТЕ БИЛО ШТА, НЕМА ВЕЗЕ. ПОСЛЕ ПАР СЕКУНДИ ВАМ СТИЖЕ ЗАХВАЛНИЦА ЛОЛО

Jedva čekam sa Bugarskom da se zarati :)

pa do sutra ujutru će pola šapca da se podavi....

Prazna ne funkcionise, ja sam morao da napisem bilo sta pre sat vremena, ne znam kako je sada. I je l moguce da su ovi ljudi pijani koji idu tamo?

Ostavio sam ti broj Gazi. Javi ako ideš, biću tamo od 8.

ma to neki mali broj, fazon 4% volimo mi takve stvari da preuveličavamo

Сјебали смо Бугаре свакако, дићи ће се ниво Црног мора кад ово све отекне тамо, има да се подаве.

Ма 4% пијаних, остали збуњени ко девица у секс шопу.

ma za ovo što su navoodno svi otišli pijani

A to, pa naravno da će biti koji pijan čovek. jebo to. Treba ipak svako ko može da ide. Ovo je ozbiljno sranje.
Treba i poruke slati i odeću, hranu i sve nositi.

Trebalo bi da su uradili više punktova, pa da preusmeravaju po Srbiji. Verovatno će to i uraditi do ujutru. Banja je još u blokadi ali se voda povlači, do ujutru bi trebalo da bude prohodan put.

Povlači se sa dosta mesta, a ne verujem da će slati u hevi područija, jer nije niko obučen. Dobro, ja sam moderator na Vukajliji, što znači da sam imao specijalnu obuku, ali šta će drugi :)

Zajebavam se. Slaće tamo gde Sava preti da napravi sranje, a još nije.

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=3I_U1-X3wUI
pa majku im jebem nespremni ko da je od jednom ruknula voda pa nisu stigli da se organizuju

Dzoni, sta nosis sutra? Mozda ti je bolje da ne nosis nista, pogubices sve sto imas, kapiram da ce biti otimanje.