Prijava

kaži bre...da idem da čitam, ne mogu da spavam, sutra rano ustajem....

Ma nemam takvog, samo tresem granje da vidim primarijuse :)

1, 2 ferveksa pre puta i ima da zakuntaš ko beba, pogotovo ako inače ne piješ to.

ma ajte, molim vas, ferveks...to je obični paracetamol...

Слободно можеш бромазепам од тројке, само од 1,5 неће да те успава. Не знам Космополита на шта мисли кад каже да ћеш да пролупаш, такве нуспојаве нисам виђао. Бенседин, за разлику од бромазепама (лексилијума) делује и опуштајуће на мишиће. Идеално би било не пити ништа, али ако човек каже да има проблем, не видим што не би попио.

Што се рецепта тиче, немојмо се зезати, у приватним све може да се купи, сложи само причицу да ти је за баку која није стигла да оде по рецепте лолчек

Ne znam kako je taj bensedin dobar, popila pola, 2.5mg, pre dva dana, jer sam zamenila dan za noć - pa da se vratim u normalu, i zaspala posle 6 sati, a NE ODMAH, i posle buđenja usporena, ko se ne drogira time redovno da ne pije.
Bolje se muči strejt, gledaj u neku knjigu, slušaj muziku, levitiraj, nego da ne primetiš gde si kada dođeš tamo gde ideš..

kosmopolitu naučilo iskustvo...loše reaguju i nema spavanja, veruj mi.
a od trojke mu ništa ne znači.
sve ispod 5 mg je šećerna vodica.

Па пошто први пут пије, закунтаће од тројке без проблема. И да, лексилијум је прочишћенији од бромазепама, бољи некако.

jes bolji, al ja nekako verujem samo galenikinim lekovima...

oćeš da ti završim neki neuroleptik, od toga ćeš sigurno da spavaš...

неуролептик лоло... Да дође на дестинацију к'о Пикац лол

jebi nesto pred put.

ma imam šleper rispolepta, ubiva...a ne znam gde ide, koliko mu se isplati da stigne ko pikac?

moja deca kad putuju ja im dam taj za mučninu...ne verujem da odraslog može da uspava...

Ja zadnji put i pila kad sam bila mala :)

Imam ja Tegretola ako nekome treba da ga uspava, drmnete jedan od 400 i ima da vas nema ako niste navikli.

tegretol jok, to je za neuralgije...a i karbapin je bolji...neće da uspava, samo obori.

Не бих ја експериментисао с Рисперидоном, има ту па тек нуспојава. Ма бромче братићу, то пије пола нације, 90 % бакутанера.

a largaktil? pola samo, ukokalo bi ga na desetak sati...

tečni kodein druže i ima da plivaš po eteričnom carstvu purpura i somota ko bajaga

tegretol jok, to je za neuralgije...a i karbapin je bolji...neće da uspava, samo obori.

Karbamazepin ošine totalno. Ja ga zbog toga morala prestati piti, prebacili me na tegretol. Nisam znala gdje hodam kad popijem karb.

dajte nemojte jebati čoveka, hoće da zaspi, neka pije lekove predviđene za to. Nema paranoične ideje, leti avionom. Ili pak alergiju pa da mu damo presing i da se nadamo da će da zaspi.

kakvi ste ćomani i dileri, neveruem...