Prijava

могу ја да окачим на пуја и напишем пријављујте ал то ће да вас кошта

YeahBatch

могу ја да окачим на пуја и напишем пријављујте ал то ће да вас кошта

Dobices odabranu p/r/d.. :DDDDDD

pička rektum drkanje

одабрану прдару џДДДДДДДД

kanda ćeš dobiti masnu udinu

Organizovano mozete lagano da prijavite ljude koji psuju mater i pozivaju na strijeljanje kao ovaj strucnjak sto ga je muss naveo, za vrijedjanje i govor mrznje (jer nie demokracki, a nije ni lepo) i onda ce ubuduce malo vise da vode racuna o tome sta pisu. Makar da se konverzacija dovede na neki prihvatljiv nivo...

Kolko treba prijava da se nekome malo blokira profil (odprilike?)

Pitaj Kurajbera, on je svako deset dana malo blokiran :)

Treba mi jedan dobrovoljac vičan sa fotošopm za jednu sliku

Kolko treba prijava da se nekome malo blokira profil (odprilike?)

Ja sam blokiran već jedno 8 meseci. Ne mogu nigde da ostavljam komentare. Mislim na stranicama. Mogu samo tamo gde sam admin i ovako na profilima.

Ne mogu nigde da ostavljam komentare. Mislim na stranicama. Mogu samo tamo gde sam admin i ovako na profilima.

To je i kod mene slučaj, ja mislio da je normalno. Znači i ja sam blokiran poslednjih tri meseca :)

Ljudi ja imam 4 naloga na fb, i imam vrlo mocnu stranicu delije vukajlija i imam jos 7 zvezdinih stranica, mislim da mogu navuci 100 prijava lololo

Koi si spemer jebote, od tebe niko nije bezbedan :)

Ja sam blokiran već jedno 8 meseci.

mislim da mogu navuci 100 prijava lololo

Džoni, eto ti odgovora :)

Muss, pod hino cimaj gazdu da i ti administriras Fb stranu. Dobro si provalio da su botovi. Ja jos razmisljam da li stvarno normalnim ljudima tolika smeta sprdnja...

E agilni osvojili smo titulu kao nagradu izreklamiraj delije vukajlija na FB al nemoj kao da je reklama nego prijavite ove plagijatore ili tako nesto. Masa ljudi ce da mi dodje. :D

Muss, pod hino cimaj gazdu da i ti administriras Fb stranu. Dobro si provalio da su botovi. Ja jos razmisljam da li stvarno normalnim ljudima tolika smeta sprdnja...

Jesam.. nista mi ne odgovori