Prijava

Rasni vam jebe sve po spisku picke jedne ateisticeke, al umreceti i vi jednom sise male bezboznicke, dabogda zgurali onu dureks krpu sebi u guzicu spemujte onu debilnu temu a nemojte ovo picke jedne smrdljive, govnarske. Jebo vas pas retardirani kad ste tako retardirani ispali, degenerici jedni debni umno poremeceni idioti kretenski. Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama siptari jedni smrdljivi gadni, sise jedne za sta su se vasi preci borili dabogda se svi poturcili smradovi jedni ustaski, kako vas nije sramota picke jedne. Jebo vas ja glupani, mrs sa ove teme jebam vas po licu, skorenom od sperme kondomi glupi unististe temu zajedno sa onom telecom glavom dureksom, jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak, jebem vas glupe sise jedne lazljive jebite se govna jedna smrdljiva iz septicke sto ste evolvuirali majmuni degenericni! Jebem vas retardirane!

HAHAHAHHAHHAHAHAHHAHAHAHHAH

HEHEHEHEHEHEHHEHEHEHEHEHEHEHE

ČEK DUVATIM PRINT ZNAM DA SI PIČKA PA ĆEŠ DA OBRIŠEŠ HAHA

NJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

LOLO MASIVNI LOLHOVI OVDE

Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama

o sve ti jebem
kraj, nema dalje

mene zanima da li je ono stvarno, ali stvanoi Truleks, onaj sto dokazuje da ne postoji Bog gomilom gluposti koje nemaju nikakve veze sa postojanjem ili ne postojanjem istog?

Gledaj rasnog sto plodi, mene bi za ovo banovali na 3 godine ope, lol

Sad sam ja glup ispao...

ja sam rasan

Rasni vam jebe sve po spisku picke jedne ateisticeke, al umreceti i vi jednom sise male bezboznicke, dabogda zgurali onu dureks krpu sebi u guzicu spemujte onu debilnu temu a nemojte ovo picke jedne smrdljive, govnarske. Jebo vas pas retardirani kad ste tako retardirani ispali, degenerici jedni debni umno poremeceni idioti kretenski. Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama siptari jedni smrdljivi gadni, sise jedne za sta su se vasi preci borili dabogda se svi poturcili smradovi jedni ustaski, kako vas nije sramota picke jedne. Jebo vas ja glupani, mrs sa ove teme jebam vas po licu, skorenom od sperme kondomi glupi unististe temu zajedno sa onom telecom glavom dureksom, jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak, jebem vas glupe sise jedne lazljive jebite se govna jedna smrdljiva iz septicke sto ste evolvuirali majmuni degenericni! Jebem vas retardirane!

И овај мали није банован? Па има ли краја протекцији малолетника на разним форумима. Ја гледам шта је написао и не могу себи да дођем од количине простаклука тако младог човека. Србијо ако је твоја омладина оваква боље изврши самоубиство....

jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak

Мада овде је издоминиро, морам признати

am nat van ejtijist bat aj tink dis ret šud bi bend for lajf if vi konsidr long long ben histori

ahahhahahah dečko poludeo skroz...ne želim da znam šta ste mu rekli pa kad se iznervirao ovoliko:D

Nemojte banovati rasnog ovo je najjača tema.

hahaha rasni popenio

sise male bezboznicke, dabogda zgurali onu dureks krpu sebi u guzicu spemujte onu debilnu temu a nemojte ovo picke jedne smrdljive, govnarske. Jebo vas pas retardirani kad ste tako retardirani ispali, degenerici jedni debni umno poremeceni idioti kretenski. Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama siptari jedni smrdljivi gadni, sise jedne za sta su se vasi preci borili dabogda se svi poturcili smradovi jedni ustaski, kako vas nije sramota picke jedne. Jebo vas ja glupani, mrs sa ove teme jebam vas po licu, skorenom od sperme kondomi glupi unististe temu zajedno sa onom telecom glavom dureksom, jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak, jebem vas glupe sise jedne lazljive jebite se govna jedna smrdljiva iz septicke sto ste evolvuirali majmuni degenericni! Jebem vas retardirane!

TAKO JE RASNI, TAKO TE DEDA POWERSLAWAC UČIO

SAD ZNA ZASHTO SE BORIO ZA OTADZBINU!!!!

hahahha, koliko je prso. Zaslužio je slinavac mali, ide i pokušava da troluje na najseljačkije načine. Sad je pokazao koliko je tanak, psihić lolololo

OVO MI STIGLO NA PVT, PROSLEDIO MI TIBOR