Prijava

DOBIJAM VEĆ PRETNJE AL ČU SE KASNIJE POZABAVITI BALAVURDIJOM

Alo ovo mi je najbolja tema u zivotu i vi je pokvarite!

ovo mi je najbolja tema

OPA MALIŠA IMA NAJBOLJU TEMU U LAJFU
TO SRBINE MUSTAFSONE

Rasni vam jebe sve po spisku picke jedne ateisticeke, al umreceti i vi jednom sise male bezboznicke, dabogda zgurali onu dureks krpu sebi u guzicu spemujte onu debilnu temu a nemojte ovo picke jedne smrdljive, govnarske. Jebo vas pas retardirani kad ste tako retardirani ispali, degenerici jedni debni umno poremeceni idioti kretenski. Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama siptari jedni smrdljivi gadni, sise jedne za sta su se vasi preci borili dabogda se svi poturcili smradovi jedni ustaski, kako vas nije sramota picke jedne. Jebo vas ja glupani, mrs sa ove teme jebam vas po licu, skorenom od sperme kondomi glupi unististe temu zajedno sa onom telecom glavom dureksom, jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak, jebem vas glupe sise jedne lazljive jebite se govna jedna smrdljiva iz septicke sto ste evolvuirali majmuni degenericni! Jebem vas retardirane!

RASNI PLACHE
http://mashable.com/wp-content/uploads/2013/07/crying-waterfalls.gif
LO LO LO LO LO

Alo ovo mi je najbolja tema u zivotu i vi je pokvarite!

;(

MALI KAD TI ZWEKNEM SHAMARCHINU ONU PREDSHKOLSKU PROCI CE TE TAJ GEJ FAZON KOJI FURASH LO LO

RASNI KAD WIDI SHTA SU MU URADILI OD TEME KOJA JE NAJJACHA U NJEGOWOM ZHIVOTU IKAD!!!!
http://wallpirate.com/wp-content/uploads/2014/03/022675-1024x682.gif

Rasni vam jebe sve po spisku picke jedne ateisticeke, al umreceti i vi jednom sise male bezboznicke, dabogda zgurali onu dureks krpu sebi u guzicu spemujte onu debilnu temu a nemojte ovo picke jedne smrdljive, govnarske. Jebo vas pas retardirani kad ste tako retardirani ispali, degenerici jedni debni umno poremeceni idioti kretenski. Vi ste neki ateisti sa posebni potrebama siptari jedni smrdljivi gadni, sise jedne za sta su se vasi preci borili dabogda se svi poturcili smradovi jedni ustaski, kako vas nije sramota picke jedne. Jebo vas ja glupani, mrs sa ove teme jebam vas po licu, skorenom od sperme kondomi glupi unististe temu zajedno sa onom telecom glavom dureksom, jebalo vas moram naekom da se izjadam , fk partizan i zenski kutak za sporadicni trenutak, jebem vas glupe sise jedne lazljive jebite se govna jedna smrdljiva iz septicke sto ste evolvuirali majmuni degenericni! Jebem vas retardirane!

al ovo je bas popenjavanje
secam se kad sam prozivao jednu drolju u srednjoj,jer mi je dobacivala kad sam joj tukao decka, isto ovako su mi skrnjavljenja samo prstala iz usta...kurvetino raspala,ogavna mrtva,jebe te ko hoce droljo mrtva ruzna raspala,mamu ti jebem u picku mrtvu ruznu,svi te jebemo droljo ogavna

JESTE OLLANIK, SAMO U OVOM SLUCHAJU RASNI JE TA RIBA IZ SREDNJE LO LO LO

RASNA

to jeste :D
on je ta riba sto dobacuje hahah

Dobro ja cu da prebacim moje postove na drugu temu, a ovde cu da vas trpam.

TI CHESH BAS DA TRPASH, KLINAC UGUŠILI SMO TE NISI NI SVESTAN JER SI PGLU

TI YOSH NISI SVATI0 DA TJEM0 TE P0L0MITI

RASNI NISI OBJASNIO OVO

JESTE OLLANIK, SAMO U OVOM SLUCHAJU RASNI JE TA RIBA IZ SREDNJE LO LO LO

RASNA