Prijava

Dobar dan drugarice i drugovi. Kao što znate bliži nam se posle 4. godine pauze Svecko prvenstvo u fudbalu pa samim tim bi mogli malo i da se zabavimo.

Tema slična kao i ova, samo što ovaj put ne pogađamo rezultate engleske Premijer lige već Svetskog u Brazilu. Za one koji nisu upućeni (nisu igrali ovaj engleski prediktor) spika je sledeća:

POTREBNO JE POGODITI TAČAN REZULTAT DATOG MEČA ILI BAR ŠTO BLIŽE TAČNOM.

Još uvek nisam provalio gde piše za bodovanje kako ide (provalićemo zajedničkim snagama) al' moguće da je isto kao i na engleskom prediktoru tj. ovako:

IPAK NIJE ISTO, IMA NEŠTO PO POEN I NEKI BONUS POENI, PROVALIĆEMO KAD POČNE

Sajt na kome se možete registovati je sledeći:

Za pristup našoj ligi idete na sledeći link
http://www.superbru.com/worldcup/pools.php
i onda ukucate ime Vukajlija Svecko Prediktor i onda ukucate sledeći kod

KO HOĆE KOD NEK TRAŽI ŠALJEM U PVT

Svecko počinje 12. juna i traje do 13. jula (što verujem da, jelte, svi znate) tako da se registrujte do početka da ne bude posle, što bi onaj debil Andrija rek'o: "Kuku majko, ovaj moj propade!"

EDIT: SAD VIDEH, JEDNOM SEJVOVAN REZULTAT NE MOŽE DA SE MENJA, TAKO DA PAZITE DA SE NE ZAJEBETE KO JA! :D

Aj uzdravlje, vid'mo se u Brazilu.

Jebemliga ne znam, registov'o sam se i na to al' zaboravih, videćemo šta će kaz'ti ostali pa ću editovati post ako bude potrbe.

Bodovanje je nešt' po 1 poen al' još nisam provalio tačno.

Nek se javi i Gazmen, pa da dogovorimo di igramo, da ne pravim 10 naloga k'o za PL prediktor (na različitim sajtovima).
I pošto ovo nije celosezonsko nego jednokratno bilo bi lepo da ljudi budu istrajniji nego u prethodnom.

Богат сам јер знам ко ми је био ЂЕД.
Богат сам јер имам најславнију ИСТОРИЈУ.
Богат сам јер у мени расте ПРАВОСЛАВЉЕ.
Богат сам јер је мој народ НАЈХРАБРИЈИ.
Богат сам јер имам кућу на СЕЛУ.
Богат сам јер имам најлепше ПИСМО.
Богат сам јер поштујем туђу ВЕРУ.
Богат сам јер имам БРАЋУ.
Богат сам јер имам ФАМИЛИЈУ.
Богат сам јер сам СРБИН.
Богат сам јер сам ЧЕТНИК.
С ВЕРОМ У БОГА СЛОБОДА ИЛИ СМРТ!!!

Ajte bre, šta je ovo, samo Bolt i ja.

Poslah kod i Ledenom. Lari da ti šaljem? Polako, očekujemo danas porast igrača.

Pa odlučiste li se već jednom koji sajt koristimo?

Pa odlučiste li se već jednom koji sajt koristimo?

Isto pitanje.

Ovaj što sam i stavio. Da ti šaljem kod za ligu?

Za sad nas je četvorica i što je zanimljivo svi podržavamo različite repke (Brazil, Švabe, Rusiju i Argentinu). Očekujem uskoro i da se MaReEeEeEeE pridruži ligi. JAVITE GAZMENU I ŠOMIJU23 I OSTALIMA KOJI SU IGRALI ENGLESKI PREDIKTOR!

Prva repka u našoj ligi koja ima dva predstavnika je ARGENTINA! Za sad nas je 6 u ligi ajmo ljudi još!

Šalji 'vamo.

EDIT: Meni ne traži nikakav kod, nego sam na čekanju dok me kapiten ne apruvuje.