Prijava

Zaboravio da namestim rezultate

Fala kurcu da sam ubo još jedan tačan. A BILO BI I NA RUJE DA SE AKINFEJEV NE DROGIRA!

погодио сам мислим 4 комплет тачна до сад.

Бра - Кро 3-1
Рус - Кор 1-1
Шва - Хон 3-0
Хол - Чил 2-0

И МАСУ ЈЕБЕНО ТАЧНЕ РАЗЛИКЕ МА КИДАМ БОЛИД САМ ШТО НИСАМ ЗАРАДИЈО НЕКЕ ПАРЕ С ОВИМ!

Belgium Algeria H 17.6. 18:00 2:1 2:1 3
Colombia Côte d'Ivoire C 19.6. 18:00 2:1 2:1 3
Uruguay England D 19.6. 21:00 2:1 2:1 3
Belgium Russia H 22.6. 18:00 1:0 1:0 3
Italy Uruguay D 24.6. 18:00 0:1 0:1 3

Ja sam ove do sad pogodio tacno rezultat. Belgija i Urugvaj mi talicni.

Ja samo Japan-Slonovača 1:2 i Belgija-Koreja 1:0

Ja izbo Slonovi-Japan, Francuska-Honduras, Urugvaj-Engleska, Australija-Španija i još pet tačnih razlika...

Je l' igramo od avgusta 2 sezonu Premier-a? Gazmen rek'o (a i ja kažem) da je ovaj sajt do jaja i da ćemo tu igrati.

КАКО ЈЕБЕМ ПРЕДИКТОРА ЈЕРСТЕ ВИДЕЛИ?

oba tačna, a u ku*ac

ova sijalica ima 0.08 poena vise od mene. PA DAL JE MOGUCE KAKVA ZAVRSHNICA SVECKOG PRVENSTVA

Dac it. Jebiga ništa od onoga čemu sam se nadao na početku, tj. TOP5. Sada mi je cilj prvenstveno da ostanem u TOP10, a biću zadovoljan i ako se pomerim ka vrhu bar još malo. JEBEŠ SVECKO ZA PREMIJER SAM DOKTOR! JEBAĆU VAS OD AVGUSTA DO MAJA!

имаш среће што ја не играм то чудо иначе бих те и ту ОЈЕБОООО

КАКО КАРАМ ПРЕДИКТОРА И ФРАНЦУЗИ ПОГОЂЕНИ!

Fejze, ako oćeš moš od avgusta da igraš drugu sezonu Premier Liga Prediktora, al o tome više za jedno mesec dana.

steta sto sam zaboravio da tipujem njemceoa inacxe biste bili jebani.

OSTALO JE JOS PAR UTAKMICA DA IZDOMINIRAM, DAL MOGU NADOKNADITI ZAOSTATAK OD 6 POJONA

UF KAKO JAKO JEBEM PREDIKTOROA!!!

EVROPSKO FINALE SAM METNUO PA ŠTA BUDE BUDE! Razočaran sam kako sam odigr'o sve ukupno, moglo je mnogo bolje.

Predictability
Fairly predictable 70.00% of players picked the outcome
1 players picked the exact margin

Jebote, ko je ovaj jedan na svetu koji je predvideo razliku...