Prijava

Ma neće se kurčiti, Pseto i ja znamo gde živi i gde studira. Opustite se.

boxere, ja u tebe sve nade polažem i očekujem zaštitu...

vec je poceo. banovao par autora, jednog potpuno bez razloga, iz ciste osvete. meni obrisao odabranu reakciju. vratio neka govna s groblja... sta reci?

Obećao sam, nema šta da se brineš.

наравно да ће бити издркавања, нећемо ваљда дозволити вама маторцима што се смеју на стрип попај у новостима да заводите овде ред

јебе ми се уосталом, ово пола сајта што ме и досад мрзело мрзеће ме и даље, њима ће се придружити неки што би јаје дали за ово иако није ништа специјално

реално већа ми ладовина била јуче у ово време

važi, sledi broj fiksnog u pvt...

Dajte mi moda. Neću se izdrkavati.

oću da radim

Ово су озбиљне оптужбе, а не видим како ћеш да их докажеш, Космо. То значи да би могао да падне бан за клевету, мхм. Али пошто Јебач није сујетан, нити злопамтило, нећеш бити банована. Ипак, имаш жуту карту, да се не би понављало то таласање.

мого сам још јуче трајно да банујем бар пет њих што су ми се најебали фамилије и свакакве друге гадости говорили, ал нисам

што не значи да ми неће пући филм некад, шта да се јебем, само склоним дегена да га не гледам кад ми докурчи

ja bih podržala valdemara i glasala za njega da hoće....i radijaciju podržavam.
a jebača razmodujte, on je previše nervozan dečko, napraviće neku glupost.

Valdemar je kul lik, ali slabo prati rad drugih autora, naravno da bih i ja pre glasao za valdemara nego za ovog prasca al nije ni on s te strane pravi izbor.

nisi ti materijal za moderatora, ne znam kako je kajzen došao na tu idiotsku ideju.

imaju isti muzički ukus verovatno, južni vetar, jašar, sinan i šaban. to je kriterijum.

sad ti se može, pa ćeš da se kurčiš i maksimalno iskoristiš mogućnost da nečim ovde upravljaš, zavodiš red i napraviš ovde lošu atmosferu.

Sva kreativnost đembe se sastoji u tri reči: KURAC, KAJZEN/A, BOLI/BOLETI/BOLI ME.
Čine okosnicu 95% njegovih komentara i postova.
Ne samo što je arogantni gmaz nego je i licimurština koja pljuje po svemu i svačemu, sve ga smara, sve mu je kurac, od svega ga boli kurac, svi su tu za pluseve a on je prekul i ne voli pluseve. PA ŠTO NISI 700 DEFKI U BLOKČE PISAO NEGO OVDE.
aj mrš.

ovo za broj je bilo upućeno boxeru, zna on zašto...

a ti, jebač, smiri hormone malo.
ja nit' te volim nit' mrzim, ne smetaš mi kao autor, nismo imali nesuglasice. dala sam ti svoje mišljenje na osnovu onoga što si pisao do sad ovuda, ne diraš me, ne diram te...
valjda je dozvoljeno da kažem šta mislim?
što te pali to toliko što neko misli o tebi loše? šta reaguješ ko da ti se nabija prst u oko?

Trulekse si skontao da ćeš biti jeban šta ololo

ево и овај трулекс што ми лизо чмар још пре док се говорило да ћу бити умодован па се придружио осталим хијенама, тако муда већа јбг

шта вас боли курац како се ја изражавам, нисам дошао на форум академије наука и уметности него на сајт пун стоке

Zaključaj temu Bačje, nema više smisla.

нека, после ћу испасти сујетан хаха

Pre locka.

Umodujte me nećete zažaliti.

ај не смарај раде кеве ти

hijenama?
jebote, ne sme da ti se kaže ništa...
odo' da čitam popaja...

како не сме да ми се каже? јел ме нападало од синоћ њих бар педесет? јесам кулиро? јесам. шта оћете који курац?