Prijava

Тодор Страшни

ај не смарај раде кеве ти

Bio bi bolji mod od tebe 100%

A i diskutujem. Ne možeš da me ućutkaš.

значи и теби зинуло дупе

Isto ko i tebi svih ovih meseci jbg.

ето. а и овај ми је облизиво чмар годину дана

a ti jadan samo delevri, nikom vise.

Ja samo kažem ono što je istina.

Kuko si 6 meseci da budeš mod, sad i ja kukam da budem mod. Šta si ti bolji od mene.

ево и овај трулекс што ми лизо чмар још пре док се говорило да ћу бити умодован па се придружио осталим хијенама, тако муда већа јбг

pa nemam pojma, kao pojava mi ne smetaš, što kaže kosmopolita neutralan si mi, ali me strašno nervira što svaku temu moraš da upropastiš nekim spemom, ako ti smeta neka tema što je jednostavno ne zaobiđeš, Kad je neko takmičenje isto se proseravaš, komentari tipa ''nisam vam ništa čitao boli me kurac, neću da glasam'' i slično. Ide malo ljudima na onu stvar.

pa prihvati šalu na svoj račun, ne nasedaj na provokaciju...napadaju te svi zato što se pališ, postaćeš predmet sprdnje ovde, majčinski ti to kažem...
kako na sve umeš da odgovoriš sa " može mi se"...nismo u vrtiću, majku mu, budi kreativniji i hijene će same otići.
il ne umeš, nego samo " ŠTA OĆETE KOJI KURAC?!"

ако је неко овде кулирао прозивања, "шале", вређања то сам ја

и опет се не светим због тога

и не ваљам

не капирам ја вас уопште

šta bre sereš da si kulirao? pa da umeš da iskuliraš ne bi ovoliki narod bio po ovoj temi.
ne bi bilo interesantno da ti ne reaguješ...a reaguješ kao klinja, tačno vučeš za ruku da ti se lupi ćuška...

dajte meni moda, neću ništa da radim majke mi

pa nemam pojma, kao pojava mi ne smetaš, što kaže kosmopolita neutralan si mi, ali me strašno nervira što svaku temu moraš da upropastiš nekim spemom, ako ti smeta neka tema što je jednostavno ne zaobiđeš, Kad je neko takmičenje isto se proseravaš, komentari tipa ''nisam vam ništa čitao boli me kurac, neću da glasam'' i slično. Ide malo ljudima na onu stvar.

Иде и мени свашта на ону ствар, само што ја то кажем отворено јер ми неће нико од вас доћи на славу. Рецимо да прећутим неким људима са којим хоћу да будем у добрим односима или их знам уживо. Не брани ни теби нико да критикујеш, али пре него што се ту створи још 20 истомишљеника.

šta bre sereš da si kulirao? pa da umeš da iskuliraš ne bi ovoliki narod bio po ovoj temi.
ne bi bilo interesantno da ti ne reaguješ...a reaguješ kao klinja, tačno vučeš za ruku da ti se lupi ćuška...

па и нисам реаговао док ниси поменула да могу да направим неко срање епских размера које би уништило сајт

Тодор Страшни
Icon_red_dragon_transparent

овај радијација је невероватно велика слина

Jesu ovo reči moderatora?

Moderator treba da bude neutralan. To ti nisi.

јесу јебига

ти би волео да је то рекао неко ко нема неку "титулу" али шташ

ево и овај трулекс што ми лизо чмар још пре док се говорило да ћу бити умодован

evo šta sam reko tad:

Podržavam, fino bi bilo i da izbacimo jednog glasanjem od postojećih. Yeahbatch bi trebalo da postane mod iz razloga što bi promenio svoj, verovatno najglupši nik na sajtu, a Valdemar je lik sa malo virtuelne sujete i sajber osvetoljubivosti koja krasi mnoge koji su trenutno na toj poziciji.

valdemara više niko ne zarezuje, on bi bio bolji od ovog spermera yebača.

prvo sam bio sarkastičan a drugo poluozbiljan.
Do tad si mi i bio ok, posebno zbog one stranice sa fejsa šotka ali sam shvatio da si slina kad si objavio javno koji mi je dupli/glavni nalog i to istog trenutka nakon što sam ti poslao u pvt? mislim nema tu šta ni da se krije ali sam potez je bio slinav. (mičeli ako nekog zanima)

opet ti...ko je pomenuo epske razmere?
stvarno si paljevina i izvinjavam se za sve što sam ti rekla, sad mi nekako dođe žao.

što banovaste boksera?

izvedite malo svoje menstruacije u parkić

ви да умете да кулирате не бисте сад овде кењали и жалили се

ал нумете