Prijava

не него окачиш аудио фајл

Stavi bre i da ne moze da se ugasi radio u kafani

Pceto, ne mere da se gasi jer radi po posetiocima. Al možeš da ga mutiraš znaš i sam.
Ovo za audio fajl bi bilo ok, al nemoj audio da piči samo kad si na naslovnoj profila, nego i kad pičiš po pocterima ili čemu već tog autora.

samo taj audio fajl bi bio zajeban jer bi to zatrpalo server kad svakakva marva krene neki hipsteraj da kači.
Samo udarit link sa youtube i da piči to

има доста стоке са пехаром али не баш толико да сјебе сервер

има доста стоке са пехаром али не баш толико да сјебе сервер

Od čega je aktivno 10 komada

...

Pola od toga će da stavi neke jašare, pola će neke gitarice, 90% njih ionako ne bih uša na profil.

EDIT: A da, da, da, i krune se računaju tu... možda malo više onda

jel može neko da dobije pehar na primer zato što jebe? mislim ne pravi pehar nego ovaj vukajlijin, jebiga, valjda je jedan seks vredniji od 100 definicija, postera i reakcija

Maestro, ti onda ne bi imo ni jedan pehar.

Može recimo da privilegija za pehar bude još jedan pehar koji možeš da pokloniš nekom. Ako sve teče kako valja za dva dopet dana će svako imati po jedan pehar.

ваучер за куповину у роди од 1000 рсд

Da mož da dobijaš stikere na profil(kao na ask fm)

Enemi al samo onih dobro/K+/nešto tako proizvoda.

Da ti rasni šalje redovne SMS-ove šta se dešava u parovima

Dionysio

Pošto su reakcije nastale 2012. to znači da su one izbrojane? Nisam siguran da l je završena 2012, ili je tek počela.

Nije još završeno, sad će tek da počne da broji.
2012 godina je moja, gotovi ste!!!! buhahahahahaha

тренутно сам у могућности да ти дам пиво или плинску боцу

Kazane sa peharom daj da se vidi ko te kako ocenio da možeš da mu se osvetiš posle. Digni poene za kafanu brt, broj postova na forumu i to bi bilo to ne diraj ništa više. Može muzika neka na profilu što ovi oće i sve 5.
Eventualno da se vidi ko je čiji dupli jer je ovako haos.

брате шта ћемо ако упадне опет неки душманин међ модераторе па крене да банује четере ђећемо наћи дупли са толико поена оне су нам све саранили

A NEMOJTE DA DIŽETE BODOVE ZA KAFANU!
Ionako samo dolaze ljudi koji su tu redovno, kakvi dupli i idioti jebote ako smo takve mudante poćeraćemo te debile odma.
Ostavit ovako kako je ili još dodatno smanjit na 200 ako treba dovoljno sasvim