Prijava

A i ovi se pederišu ol banovan do 18. jer je otvorio temu o živojinovoj majci koja je totalno nebitan lik... nebitniji od "prosječnog srbende" o kom bleji tema sa 19483294732984 postova

Bač logovaćemo se preko Boxera, Pseta88 ili Marka nas 5 u zavisnosti ko bude nebanovan. To je cena.

cijena za šta bohore? Da smanjimo broj potencijalnih likova koji mogu da uđu a koji ionako nikad neće uć... gluposti... nemam nijedan dupli da uđem u kafanu jer je neko istripova da treba da se digne na 500 pošto postoje debili koji će da smaraju... a skupit 500 glasova može moja baba koja svako jutro gleda Nodija a kad je pitaš "ko je ođe Nodi?" pokazuje na Dinu Dol crnčugu.

EDIT: I ono famozno "ali biće duplih za trolovanje"... pa ako će da nas troluju neki debilkoi onda ne znam stvarno...

реално сад сваки чет осим кафане ће умрети, нека остане за њу 500 бодова а за остале све нас који висимо тамо боли курац јел тако тако је

Odlican potez za kafanu!

Sad se posro po svemu

Pisem oprostajno pismo

loljebeni tražite da se oteža ulazak u kafanu, a sad može da uđe random posterdžija
sad i ja imam pristup haha

Ajmo svi da zatrpavamo kafanu sranjima ahhaha

Pa zato i kazem da se posro
nista licno rajo

E sad Maestro ostade bez kafane hahahahahah
Tj ima pristup dok se sve ne prebroji! Hahahahaha Maestro čekaoničar!!!!

pa i ja kažem da se posro

Danas je uništen jedini preostali deo sajta koji se mogao i dalje smatrati elitnim :(

Jašta Agilnija. Sad u kafanu može da uđe svako.

Danas je uništen jedini preostali deo sajta koji se mogao i dalje smatrati elitnim

ne tuguj, ostali su elitni odredi

U trendu kao u ril lajfu.

hahahaha jaooo kao nemojte puštati u kafanu nubare jer tu dolaze samo glave ozbiljnog humora. ma de. ukinuti granicu za to.

знам знам!
кад добијеш пехар не можеш више да видиш оно што је одабрао уррад
дојаја привилегија имо

подржавам овог енемија