Prijava

Имао сам ја смокву али отишла је нестала као снијег лањски, јој како се мала смијала курвањски!

Ja sam imao smokvu, al je to bila borovnica i zvao se Dejan. Tukao sam ga svaki dan dok nisam skontao da mi je sestra od tetke. Ni ona nije htela da radja, onda sam je ubio i silovao, i sad imamo dvoje divne dece, Milana, Nenada, Mariju i Marka.

drkao sam uz smokvin list

e, al ozbiljno. Bruce, macxkitze, jel postoji taj fazon muske smokve, to mi reka i komsija, al ja reko jede govna. uopste ne cveta pizda joj materina.
Skocxko, tebrexicx, jesam je stitio, ta govna i hemije nisam stavljo, jel se mora to? Jebe me u mozak sto komsija ima isto, a njem radja, a meni NECE GOWNO JEDNO

Nemoj hemiju, brate, samo gruvaj načurel i na masu, kad se napuca onda definiciju.

e, al ozbiljno. Bruce, macxkitze, jel postoji taj fazon muske smokve, to mi reka i komsija, al ja reko jede govna. uopste ne cveta pizda joj materina.

Aj ti nama kaži koja ti je sorta.

Petrovače trebaju oprašivanje sa muških, Zamorače il Zamorčice ne trebaju.
Pošto pitome Petrovače jesu uvijek ženke, posadiš odmah pored divlju ili ukrštenu divlju/pitomu.
Ili kad krene Petrovača u ljetnjem cvatu a ti otiđi do komšijine divljake, naberi cvjetova i pozatiči na vrh svoje, na Korčuli prave vijence pa nataknu na Petrovaču.

Skocxko, tebrexicx, jesam je stitio, ta govna i hemije nisam stavljo, jel se mora to? Jebe me u mozak sto komsija ima isto, a njem radja, a meni NECE GOWNO JEDNO

A ne treba al nije zgoreg.
U jesen duboko zaori, proljeće plitka kultivacija, jesen azot/fosfor/kalijum 2 kile po stablu, u proljeće ureja 1 kila po stablu. Posipaš skroz okolo kolika je krošnja.

Zaista, zaista, kažem vam: Ako zrno pšenično ne padne u zemlju i ne umre, ostane za se samo. Ako li umre, mnogo roda rodi.
Jovan 12, 24

Možda ti smokva još nije umrla.

Upucaj je mitraljezom.

https://www.youtube.com/watch?v=YiqBqkqsKiY

Možda je nesrećno zaljubljena u komšijinog smokca, pusti joj Baju Malog.

imao sam ja slican problem, moras da uzmes list smokve i da pomocu njega imitiras onu ludu pticu u gospodjin post, ne vidim drugi nacin

Сок незрелог плода смокве одличан је против брадавица, поготово оних вирусних висуљака. Узмеш оно бело, натрљаш на то место, сутрадан почиње да се суши, за неколико дана, као руком однесено. Наравно, мора прво да роди.

Džela na četu jednom pričao da je imao bubuljice po licu, ali onako popločano baš mnogo i da je mazao spermom, isto mu tako zasušilo i povuklo se. Sad ima lice ko bebina guza što se kaže. Ima neke loggike tu.

Ja до сад нисам чуо то мушка-женска смоква. Имам једну код куће у дворишту. Рађа сваке године најнормалније, једино што радим је да је зими покривам најлоном да јој буде топлије, како не би измрзла. Јеби га, гуглај мало, има сигурно негдје нешто написано.

Ima neke loggike tu.

Ili to, ili bukkake.

Jel se kaže smokva ili moskva?

ne postoje muske/zenske smokve
pogodite koja je jedina biljka na svetu koja ima muski i zenski rod

pogodite koja je jedina biljka na svetu koja ima muski i zenski rod

Jedina?