Prijava

Треба Богдан више да шутира, као да има страх неки, притисак, шта ја знам. Али се надам да ће све доћи на своје место против кроасана.

јарић није немогуће да мање види периферно од обичних људи.

Shomy jesi li bio mozda juce po sportskim portalima posle poraza?
Alo, pa da su mogli, odrali vi muda Bogdanu. On kriv, on los, on govno.. Strasno sta su ljudi pisali. Nisam ja fanboj njegov da ga branim, usro je juce lepo, ali brate ljudi nisu tacni. Ja Teodosica prezirem, ali lik ima dobre i lose dane (sve vise dobrih sada), i ne pljujem ga.
Kontam da igraci citaju i da im nije baro kad Jovo iz Jajinaca napise "heh bogdanovic kurac igrac bolje lazica da je poveo. Kreten djordjevic gde ti je luka, gde ti je bobi, gde je rakocevic?"

Јбт, не можеш више ни да пљунеш по играчу. Одма' испадне да је зато што је играо за Партизан, а не зато што је го курац.

Који је курац Теодосићу са оним пасовима? Јесте оно неочекивано за одбрану и све то, ал баци неке коске које или заврше у ауту или их пресеку ови, или играј озбиљно или пали. Како ме изнервирао сад.

Црно, ја сам ганци и донекле капирам те ликове, пошто нам је Богдан исвршавао у уста у финалу. Али, не верујем да он после утакмице чита коментаре медиокритета по спорталима и мондовима, а и ако чита, сумњам да га то дотиче. Нешто друго је у питању, да ли део Салетове тактике, или нешто треће, јебем ли га.

Kako god, želja i borba se vidi baš. Bacaju se za loptom na 15 razlike i te fore. Nego, jesmo li Krstića poveli za ukras? Nigdje ne čuh...

Previše je negativnog naboja među navijačima blizanaca zbog prethodne sezone. Sve te priče Bogdan ovo, Bogdan ono. Jebo vas on, igra reprezentacija. Svi su valjda naši. Ne deluje loše za sad. Ovo protiv Irana ne računam, igrali s pola gasa. Jedino mi bode oči RAŠKO BOLESNIK JEBENI. Puko je totalno, i ne vidim šta on može da pomogne. Ostaje žal što se Kuzmić povredio, mnogo je pokretljiviji igrač, i odličan je skakač.

Mislim da Krstić može da igra, ali da Sale neće da ga cima dok ne bude trebalo. Teo jako dobar, Jovć pozitivno iznenadio, Braduljica odličan, Bogdan i Bjelica će nekome jebati mame, videćemo kome. S kakvim smo sastavom krenuli, ja zadovoljan

TAKOE GUSTI SOČE! Potpisujem sve... Dao je Graško jedan fin horuk, nemoj tako XD

Ma ljudi nije Raško puko, Raško je krš jebiga. :) Šta, on je sa 30 godina prešao u Partizan i tamo igrao drugog centra i bio onaj fazon bekap igrač koji kad ubaci osam poena svi se grobari oduševe kao raškela naš ubacio osam poena. Onda je odigrao tu dobru prvu sezonu u Zvezdi i kao RAŠKO DA DA

Jović je Paunić u stvari.

Kolko ova Španija izgleda moćno titatijebem

Да победе и Дрим Тим са Џорданом увек ће бити калкулантски цигани.

Да победе и Дрим Тим са Џорданом увек ће бити калкулантски цигани.

+1
Plus me govna sjebali za jedan kos, ja igrao plus.

Ma ljudi nije Raško puko, Raško je krš jebiga. :) Šta, on je sa 30 godina prešao u Partizan i tamo igrao drugog centra i bio onaj fazon bekap igrač koji kad ubaci osam poena svi se grobari oduševe kao raškela naš ubacio osam poena. Onda je odigrao tu dobru prvu sezonu u Zvezdi i kao RAŠKO DA DA

Jbt kako si lepo definisao ono što godinama pokušavam da kažem, ali ne mogu jer trokiram od droge...

Jebote, gledam sad Ukrajina-Turska, Ašik već sredinom druge četvrtine zbudžio dabl-dabl... Inače ima do jaja strim na fibaworld.net

Кад помислиш да ти Турци не могу бити одвратнији...
http://www.youtube.com/watch?v=lyjf4mzfcxU