Prijava

drugari i drugarice ocemo veceras da idemo da ih docekamo?

ma pusti budale, taklvi i guraju ove naše jadne fudbalere, a seru na ostale sportove

jebo vas fudbal u šupak!

još ono kao "ko igrta vaterpol, zbog toga i osvajamo jer niko ne igra"
koliko je to bijedno reći, pa kakve ste vi gnjide, pu

Samo mogu da kažem svaka čast našim momcima, uživao sam dok smo jebali Grke, Brazilce i Francuze. Svaka im čast.

не, у реду је спорт, то је много лепа ствар, далеко лепша од осталих видова забаве које нам ова земља пружа, али проблем је што више спорт није најважнија споредна ствар у овој земљи, него најважнија уопште

јебига мазање очију од стране медија да заборавиш да си данас и јуче и прекјуче жуљао к плус паштету хехе

јебига, кад будемо мало више радили и направили од овог говнета државу, нећемо се много оптерећивати тиме јер нећемо имати времена на бацање као што га сад имамо превише, генерално

Ондулатори, закључавајте, прељева.

U pravu je, ali mnogo preteruje, sta fali malo lepih stvari da se desi, traje fama posle toga 5 dana i posle cao pozz
Bace, sto prvo ne pocnes da radis loolol

e vi sto pisete duge postove da li zaista mislite da ih neko procita do kraja ili uopste?

ako sport nije bitan zasto se onda amerikanci dopinguju? objasni ti to meni jebac.

YeahBatch
не, у реду је спорт, то је много лепа ствар, далеко лепша од осталих видова забаве које нам ова земља пружа, али проблем је што више спорт није најважнија споредна ствар у овој земљи, него најважнија уопште

јебига мазање очију од стране медија да заборавиш да си данас и јуче и прекјуче жуљао к плус паштету хехе

јебига, кад будемо мало више радили и направили од овог говнета државу, нећемо се много оптерећивати тиме јер нећемо имати времена на бацање као што га сад имамо превише, генерално

to je to....
nemacka autoindustrija vredi 5000 puta vise od svih nasih medalja iz svih sportova

pa jel mozes na medalje da se vozis? :D
ili da jebes u medalji?

американци су развили државу која је највећа сила на свету и може им се да са стране улажу паре у спорт које су њима занемарљиве а нашу привреду јадну могу да обнове шест пута

nemacka autoindustrija vredi 5000 puta vise od svih nasih medalja iz svih sportova

http://s1.subirimagenes.com/otros/1782139troll-detected-fc.jpg

Što moraju da se kose obrazovanje i ljubav prema sportu?

Ma ne kose se nego prsle lobanje misle da se kose

labokv takvi kao ti su izdali Kosovo.

em sam obrazovan em volim sport
ja kontriram ovim ludim lobanjama

serem vam se u politiku, auauauauauaoaoaoaooaoaa

labokv takvi kao ti su poslali šešelja u hag

sto se onda pojedinci lozite na muziku na primer?? slusate tamo neke drogeraske pesme i lozite se na to i izlazite na te zurke da uzivate u tom sranju koje vam ne donosi nista materijalno?

sto ne pravite drzavu kakvu valja nego slusate pesme jebene?

nije to odlika srba, nego sitnicavih i egoisticnih ljudi svih nacija koji uvek misle da je njihova potreba bitnija od potrebe drugih. Jedite govna

iako ne znam sta se primam kad pola njih ''troluje''

''trolujete'' ovde umesto da gradite pravu drzavu, zbog vas smo banana, govna jedna

Pane oces da rusimo vladu? :o
nemoj sada vucicu da te prijavim ccccccccc

Završilo, ko može neka ide na doček.