Prijava

Čelzi uzima sa pola gasa, a što se Mančestera tiče, za koji navijam, LE je realno moguća. Sve preko toga je user. Osim ako ne počne 4-4-2 da igra. Ili tako nešto.

Jebem ti derbi koji se igra u 15 do 2, nisam stigao jebeno od posla da odlgedam.
Jesmo bili bolji ? Jel Velbek pokido ? Da li je univerzum beskonacan ?

Ni ja nisam stigao zbog ispita, i, naravno, oni se ispršte. Bar sam pogodio tačan na prediktoru lol

Čelzi uzima sa pola gasa, a što se Mančestera tiče, za koji navijam, LE je realno moguća. Sve preko toga je user. Osim ako ne počne 4-4-2 da igra. Ili tako nešto.

Tačno, tačno.

Liverpul, ako hoće da bude ozbiljna ekipa koja se bori za titulu, pod jebeno hitno mora da rekonstruiše sredinu, deo odbrane i da prestane da jebeno dovodi jebene prenaduvane Engleze (i ne samo Engleze). Svakako da je to skroz druga ekipa bez dva ključna igrača, ali ono danas je stvarno bilo jako loše izdanje. Stvarno ne znam dokle će više ljudi koji vode tako ozbiljne klubove ispadati toliki idioti.
Kako sam se smorio kad sam video Lamparda u dresu Šitija. Pa jebemumater, koliki ciganin treba da budeš da oteraš svoju legendu u neku pičku materinu, pa onda u jebeni Šiti? Horor.
Lepo sam ja rekao, četvrto mesto da uzmemo i milina.

Jesmo bili bolji ? Jel Velbek pokido ? Da li je univerzum beskonacan ?

Nije Arsenal bio bolji. Vilšir je odigrao odlično recimo. Velebek isto onako kao u Mančesteru igra. Znači loše. Jebem li ga, nekako 2-2 najrealnije, mada bio je Siti bliži pobedi, posebno na kraju. Ozil katastrofa.

Pa jebemumater, koliki ciganin treba da budeš da oteraš svoju legendu u neku pičku materinu, pa onda u jebeni Šiti? Horor.

Ima neka fora sa murinjom i teranjem legendi. Oterao je Raula i Gutija. Zamalo i Kasiljasa. ''Oterao'' je Ibrahimovica, Lamparda...
Ibrahimovic svakako nije legenda Intera, ali je bio ubedljivo najbolji igrac.

Jebem ti derbi koji se igra u 15 do 2, nisam stigao jebeno od posla da odlgedam.
Jesmo bili bolji ? Jel Velbek pokido ? Da li je univerzum beskonacan ?

http://www.mozzartsport.com/vesti/gruvalo-je-na-emirejtsu-arsenal-siti-2-2-video/84576

Ibrahimovic svakako nije legenda Intera, ali je bio ubedljivo najbolji igrac.

То са Ибрахимовићем је посао века за Интер. Добили Етоа и гомилу кеша. Довели Снајдера и не знам кога још све тада и завршили ваљда прелазни рок у плусу. И узели ЛШ.

Johnny Kurajber
Čelzi uzima sa pola gasa, a što se Mančestera tiče, za koji navijam, LE je realno moguća. Sve preko toga je user. Osim ako ne počne 4-4-2 da igra. Ili tako nešto.

Arsenal i Liverpul su samo bod ispred, uz pretpostavku da sutra Junajted dobije QPR sto je veoma izvesno... Ne znam da li gledate Liverpul i Arsenal ? Ne postoji ni jedan jedini razlog zasto su jaci od Junajteda sa novim akvizicijama... Liverpul ne moze bez Suareza i sa smesnim novim igracima lovrenom i ekipom... Arsenal ? Jeste se pojacao, ali Arsenal kao Arsenal ima taj neki gubitnicki mentalitet, oni prosle sezone najslabije Junajtedove nisu uspeli gol da daju u oba meca... Totenhem isto nesto posustaje, Everton takodje, Siti cini mi se da se okrenuo vise Evropi, tako da to 3. i 4. mesto uopste ne zvuci ludo, a za Celzi se slazem, ove sezone bi trebalo lagano da osvoje...

Jebote, Drente igra u Šefild Venzdeju :s Kako je taj čovek propao.

Što Blind igra u veznom redu ljudi moji? :(

КОНАЧНО ПРОРАДИО АНХЕЛ ЦАР. САД ЈОШ ЈЕДАН ДО ПОЛУВРЕМЕНА.

Манчеста би био главни кандидат за титулу кад би се фудбал играо са 7 играча, тј.без одбране.

Ili kad bi Gal shvatio da treba da igra 4-4-2 ili 4-5-1 ili bilo šta sa normalnom odbrambenom linijom.

Jbt kakav je fudbalski mag Anhel Di Marija

Jbt kakav je fudbalski mag Vejn Runi.

Lari, Blindu je prirodna pozicija zadnji vezni
A ova postava sa 4 pozadi je konačno nešto dobro, odma se vidi napredak u igri