Prijava

Па тема се зове Премијер лига, ако има заинтересованих за Барнли, нек воке расправу о Барнлију.

Jebiga, meni je Totenhem uvek bio Fulam, klasična no one cares ekipa.

arsenal je sirotinjska ekipa

Одлична утакмица, Арсенал дао баш лепе голове.

Nije loša tekma bila al sam ispizdeo zbog JEBENOG IKSA! Što mora smrdljivi X a ne može neko da pobedi.

masu nedostataka je moguće naći u igri arsenala. za tim koji tripuje titulu, nedopustivo!

Dobra tekma. Lepi golovi, šanse, stative. Velbek magarčina. Tako mi je drago što me više neće nervirati u Mančesterovom dresu. Još jedna utakmica koja ide u prilog onom što tvrdim, da je bolje nemati Mesuta Ozila u ekipi, nego da ti smrdi tu i zauzima mesto nekome ko bi to radio mnogo bolje. Aguero jede travu.

МОЋНИ САУТЕМПТОН !

ovakav mesut nije ni senka onom iz reala

Па шта си очекивао, игра у најдепресивнијем клубу у Енглеској.

Naravno da nije kad u Španiji odbranu ima plafon 5-6 ekipa, a u Premijer ligi 15-ak. Jebeni Čelsi gubi od jebenog Svonsija. Dabogda izgubili i nikad jebeno ne uzeli titulu. Cigani ogavni.
E da, SAUTEMPTON PLODI NAJSTRAŠNIJE! JEBAĆE VAS SVE GRACIJANO PELE I TADARA U TANDEMU! Tako se jebeno pametno potroše pare.

Ma i u Realu....ja njega nisam bre video da neku jaku tekmu odigra ljucki. Bez krvi je čovek.

Ау који распад без Стерлинга и Стариџа. А и овај састав са Лаланом, Марковићем и Балотелијем је баш неуигран.

Хахаха Марковић играч, вансеријски таленат, српски Меси лололо
Квота 1.05 да ће јануара да оде на позајмицу у Акрингтон.

Гази Чоло само гази

А да Ливер фејловао

ozil nula, glupi dzeko mogao i morao da resi ono na kraju, sve u svemu dobra tekma

kosta ciganstura ima previse srece, prestace i to kad tad jebem mu mater

liverpul se vraca na stare staze sve je sada otvoreno, plasim se da celzi osvaja lagano, a za ostala mesta bice ljuta borba

skauzeru jesi to konacno promenio klub, pa vi imate magicnog lalanu, a mi ne igramo evropu pa nemamo svetske igrace nego ovaj cigan di marija igra :(

Armine baš mi je drago što te vidim, mislio sam da si odapnuo zahvaljujući fantasičnoj igri tvog voljenog kluba.