Prijava

Ako jednooom, vidis Di Marijuuuu

Koliko ce Mancester da plodi kada Van Gal ostavi Persija na klupi a ubaci u prvu Radomira.

Leptejebo Armine pobedismo i mi najzad nekoga. Jeste da QPR nije baš sad neki pokazatelj kako će ova ekipa dalje, ali delovali smo k'o Junajted onaj pravi. Floles viktori. Erera je izgleda pravo pojačanje na sredini, mada je to i očekivano, a o Di Mariji ne treba trošiti reči. Blind izgleda da je isto jako dobro pojačanje, mada to ostaje još da se vidi. Čak je i Van Persi potrčao dva puta na utakmici. Rafael je ponovo tu i znači. Dobro je. Nema ništa od titule, jer sa odbranom Bleket i Evans se titula u Engleskoj ne uzima, ali mislim da nećemo delovati onoliko malokrvno kao prošle godine, posebno kada se još malo uigraju. I Roho je tu jako dobar levo. Sve u svemu pobedismo više :)

bar više da ne padam kvote 1.4 kad čester igra kući ako ništa drugo...

Osakatiše me prošle i ove godine. Dugujem za struju zbog njih lololo

Jest da QPR stvarno nije pokazatelj ali realno kako da igras lose sa ovakvim igracima u timu. Eto cak je i odbrana pojacana sa Rohom, prejak tim imaju.

Mislim s obzirom kako su izgledali na pocetku sezone a pogotovo u odnosu na onaj tim od prosle godine..

ja msilim da ne mogu za titulu da se bore.da ce tu celsi i siti voditi bitku.

De Hea (Lindegard)

Rafael (Valensija) - Džouns (Evans) - Roho (Smoling) - Šo (Bleket)

Erera (Felaini) - Blind (Flečer)

Mata (Januzaj) - Runi (Anderson) - Di Marija (Jang)

Falkao (Persi)

Ovo već izgleda solidno.

Nikako za titulu, al' borba za četvrto realna.

Pa to, ne vidim titulu, ali bolje je to nego prošle godine, a taman može i da se lepo uklopi do prvih derbija i boksing deja. 4. mesto svakako mogu da probaju da uzmu.

Nije loš meč Hal - Vest Hem, lep gol dade crnjo za Čekićare.

Traje i dalje ako te zanima, još po sata, 1:1.

@dzoni
blind doktor, di marija naravno, roho isto bio na nivou, a mene najvise zanima mali so, videcemo, sad slab qpr kurac ne bi bio u pl onda, polako cekacemo i ostale... ja mislim da smo bolji od arsenala i liverpula, e sada vreme ce pokazati

leri u toj formaciji koga bi zamenio ? ja bih pristao jedino hummels- roho promenu, on i ne treba bas na stopera ako ne mora, ostalo ne vidim kako moze bolje, niko nece da da tipa svajnstajgera pa da zamenis lepo, mali so drzi levog beka narednih 20 godina, a i rafael nije los, plus u svetu je nestasica bekova, pa evo u realu igra jebeni karvahal, a barsa mora da vuce onog alvesa, ne znam kako mislite jos da se pojacaju, idealni scenario vraca se ronaldo pa na krilo i strootman umesto blinda, mada zao mi takav igrac na klupi da bude...

Pa eto, to ako bi moglo, Humels da legne na štopera pa da se rotiraju Roho i Džouns na drugom štoperu, ili Roho da se menja sa Šoom tamo na beku.

Ronaldo neće bar još godinu dana, ako se uopšte bude vraćao.

Legao bi mi fino neki ofanzivni vezni da odmara ponekad Runija, jer nema tu realnu zamenu, tj. slaba je rotacija. Osim Mate, tu su Januzaj, Anderson i Lingard koji mi ne ulivaju poverenje, pa bi tu k'o kec na deset došao neki tip igrača Sigurdsona ili slično.

A ovo ostalo je ok, još da se Persi vrati u formu i malo da se uigraju za kval. LŠ dosta.

sad slab qpr kurac ne bi bio u pl onda,

Ne mislim slab, niko tu nije slab, nego mislim na to da ipak prave provere i dosta jači timovi će tek pokazati koliko možemo. Everton, Siti, Liverpul, Arsenal, Čelzi....tu će biti pokazatelj.

@ leri mislim da mogu mata i runi da iznesu celu sezonu ipak samo u ligi se takmicimo, u FA vise ce klinci dobijati priliku a i januzaj je odlican samo da nije sebican ko picka, juce dade het trik za klince sprda se sa njima tamo

@ dzoni
da da naravno, sreca pa nam je slabiji raspored taman da se uigraju jos ovih mesec dana do celzija, pa da vidimo kako stoje stvari

Na mom PES-u mi klipoš mali nikad neće nositi 11-ku. Od kako mu je dodeljena, samo sam počeo da ga mrzim jer sve više imam osećaj da nikako neće opravdati tu težinu dresa.

valjda da mu daju samopouzdanje ili neki kurac, mislim jeste vanserijski talenat, vrhunski dribler, ali mora jos mnogo mnogo da radi i da se ne kurci i da pocne da dodaje, mislim da van gal moze od njega da napravi svetskog igraca, neka ga je stavio sa klincima da igra kad se ovamo majmunise