Prijava

nemojte mi reci da ste zadovoljni kako je baloteli igrao, decko je poremecen, mogao je da bude veliki, ali kao sto rekoh poremecen, bacene pare, a kazu rodzers PSIHOLOG ce ga spasiti !!!!

covek ima fenomenalne fizicke predispozicije da bude vrhunski napadac,al sta vredi kada je degenerik.na jednoj tekmi ce da da 3 komada,pa ce na sledecoj biti zamenjen i onda ce se nadrkati,pa nece naredne 3 hteti da igra.ne treba takav nijednoj ekipi.poremeti citav tim.

Slažem se da je poremećen i degenerik, zato sam se i smorio kad sam video da ga Rodžers dovodi ali nemam ništa protiv da se igrač trudi, šutira kad je izgledna prilika za to(naravno da je par puta preterao ali to je Baloteli), bolje nego da bude letargičan.

Tesko je reci sta ce biti s Balotelijem, moze da ode u oba pravca. Videcemo kada se vrati Staridz i kada se on rastereti u napadu.

onaj sterling ce biti strasan igrac.

On je vec sada najbolji engleski igrac.

Zasto ne priznate da vam je tim trenutno kurac i da je kurac od ekipe prethodnih sezona (osim prosle).
Ja nemam problema sa tim da kažem da je Arsenal kurac od ekipe, ali taj kurac će i ove godine biti treći pa makar se povredili svi prvotimci i ostao Belerin, Kokelan, Gnabry i Čembers.

Hvalite Lalanu i Balotelija jebote, zar ste toliko slepi kod očiju i niste svesni da ste ispuvali, ne titulu, nego evropu kad je otišao Suarez i došao Lovren.

Dje si ekspert, nisam te prepoznao. Tek je 6 kola, videcemo na kraju sta ce biti. Zna se da nece Liver biti prvi ili drugi, a za ostalo se ne zna nista. A i to da ce Arsenal biti treci je isto tako nagadjanje, pre ce biti da vam sledi borba sa Mancestom za 4. mesto do poslednjeg kola.

Мени је потпуно јасно да нема ништа од титуле ове године и да је топ 4 врло, врло упитан. Ако се ускоро не поправи форма, Ливерпул и од тога може да се опрости. Што се тиче Лалане, и даље верујем да није у питању лош фудбалер и да може да допринесе добром игром. А Балотелију се нисам обрадовао ни кад сам сазнао да долази, али сам опет очекивао да буде мало бољи од овога што је досад показао.

ArminVanBuuren

nemojte mi reci da ste zadovoljni kako je baloteli igrao, decko je poremecen, mogao je da bude veliki

Не знам на шта тачно мислиш кад кажеш велики, али мени то звучи као ниво на коме су Ибрахимовић или Суарез, и стварно не знам кад је он показао да би могао бити на том нивоу.

realan komentar stevane :up
pa bio je jedan od najvecih talenata, plus sto neko rece ima neverovatne fizicke predispozicije.. ali jebiga kad je glup ko kurac, mozda je dobio i previse para kao klinac, a takvoj budali tolike pare dati.. secam se na menadzeru dovedes ga iz intera roka crnjo ko nenormalan...

zanimljivo je sto su navijaci i junajteda i arsenala i liverpula sigurni u to 3. mesto hahaha

Suarez jos uvek nije veliki igrac...

Не фали му много да постане, а за мене овако субјективно већ јесте.

Liverpulov menadzment i transfer politika su pojam užasa.

Slazem se da ima predispozicije...ali treba da ponovi sezonu ili da odigra bar priblizno jer nije realno da ove godine bude prvi strelac lige. Trenutno, on je samo imao jednu fantasticnu sezonu.

Добро, јебем га, не гледа се само то у колико је сезона играч био најбољи стрелац лиге. Па ни трофеји не морају да буду пресудни, јер је довољно подсетити се да Роналдо нема Лигу шампиона. И ова Арминова слика је добар пример. Ја сам схватио да је Суарез играчина још кад је највише захваљујући њему Дирк Кајт постигао хет-трик на сред Трафорда. Дирк факин Кајт. Два бога, сваки на свој начин :)

Pa nisam rekao da su merilo ni trofeji ni nagrade nego da on treba da igra makar jos sezonu ili dve na priblizno istom nivou, da se potvrdi. Jedna sezona je premalo da bi ga proglasio velikim igracem i kraj.

onda je i michu jebeni polu legenda haha
postovanje za kajta :up

Pričate o Suarezu? Lol

2005–2006 Nacional 27 (10) 2006–2007 Groningen 29 (10) 2007–2011 Ajax 110 (81)
2011–2014 Liverpool 110 (69)

Čovek godinama igra na vrhunskom nivou, ne znam koji fudbal vi pratite.Makar još jedna sezona lolooo