Prijava

Šta je umislio šugavi Pardju sa ovim dlakavim hobitom 97. godište Armostrongom u startnoj?

Šta je umislio šugavi Pardju sa ovim dlakavim hobitom 97. godište Armostrongom u startnoj?

Mojne spam ovu divnu i jedinu preostalu normalnu temu

Svaka čast Vengeru na tome što je ubio SAnčeza tako što ga je stavio na desnu stranu.
Jebote čovek dešnjak stavljaš ga na desno krilo i to više nije krilo nego jebeni bek.. Dok je bio na levoj kido ubio grizo namesti se na desnu, mala mrežica, ćao zdravo. Sad čoveka nema.. PUŠI KURAC VENGERU JEBO TE ONAJ KO TE NAUČI TRENERSKOM ZANATU!

EDIT: Nešto u fazonu: Vidiš sinak, mnogo si se ti meni nešto osilio tu u špicu, neš da dodaš samo daješ golove.
- Ali gospodine, poenta igre su golovi majku mu.
- Jes kurac, posed lopte je poenta.. Jes ti slušo ono od Životinja - Dodaj, ne driblaj.

E da je sve tako jednostavno dobri moj Sanšajne

lijepo si to ovo sanšajne primjetio, al nemoj više dočaravati kroz primjere, prijateljski savjet.

Pa jeste ali mi ne znamo pravi razlog zašto je to uradio. Jedino, ponavljam jedino, ako je stvarno prolupao i zreo ga penziju. Ipak je to iskusan i prekaljen trener, ne verujem da bi pravio takve nerezonske poteze koje mi amateri vidimo odavde a ne on koji provodi po ceo dan sa tim igračima. To sam hteo reći, zato nije to baš tako jednostavno..

To je njegova filozofija. Krila igraju tako da ne mogu tako lako da ugroze gol ali mogu da prodju čuvara i asistiraju. Volkot, Podolski, Ozil, Ox pa i sad Sančez je postavljen na tu stranu.
Nije on prolupo nego je nevidjeno tvrdoglav, moje mišljenje.

Žiru je mnogo glup čovek, sirovina najobičnija seoska.

Nisam tri tekme u jednom danu odgledao još od svetskog prvenstva. Najjači utisak boksing deja mi je napad Mančestera. Koliko će tek da kidaju kad se vrati Di Marija i kad se još malo uigraju. Mislim da će uz kvalitetna pojačanja u odbrani Mančester biti jedan od favorita i u ligi šampiona dogodine.

meni je vrh sanšajnov primer lolo

Liverpul je sjajan ove godine, igrjau kao kad se naduvam pa igram pes, ali ne ono da ne mogu da gledam na oči i da mislim, nego taman onako zaglupiš, udaraš paseve i brza trčanja bez sekunde šireg razmišljanja.

Liverpul sabija samo nemaju srice, fakat :(

Čak 46 utakmica je odigrano u četiri najjača ranga Engleske, a niti jedan meč nije završen rezultatom 0:0.

пази што тамо сија сунце

engleska brate jbg

јеби бре лондонску сиротињу мане црнчуго расна