Prijava

Ne znam, nisam lud da klikćem na gluposti.

Može li neki edit u prvi post, kolliko je onih kojima nisu važne godine, a koliko ostalih?

ja sam kliknuo al mi ne salje nista, mozda nije na fb..stvarno teska glupost..kako ljudi mogu da se loze na nesto sto nema nikakvog smisla..pa zar toliko gluperdi ima..

svi ti što klikću na lajk su fanovi Linča i vole film Mulholland Dr.

Све би ја њих линчовао
СКЕЧ

ne nego je bas obrnuto svi sto klikcu na lajk mrze linca i kazu da je sranje.smem da se kladim da si lajkovao ovo https://www.facebook.com/1482420525306227/photos/pb.1482420525306227.-2207520000.1443044867./1670034179878193/?type=3&theater
jbt i posle se neko pita kako politicari uspevaju toliko dugo da obmanjuju narod,,pa ovo su sve jebeni moroni

а шта теби као Исус није потребан?

kako je to isus nebitan xdd

autobus pa nisam ja paljevina kao ovi likovi.

Sta ti je Isus skrivio?

nista ja nisam rekao lose za isusa

NE VJERUJEM DA OVO RADIM...
Mnoge od vas poznajem i puno dulje od facebooka, tako da mi je stalo do vas i ne bi vas označio kao „prijatelje“ niti prihvatio vaš poziv za prijateljstvo da je drugačije. Učinit ću ovo samo jednom, tako da sad imate priliku… Za svakog prijatelja s„liste“ mogu reći - drago mi je što ga imam.
Uhvatim se kako gledam vaše fotografije. S vama dijelim šale i sve vijesti, podržavamo se i u dobrim i u lošim vremenima. Vidjet ćemo tko će pronaći vremena i pročitati ovo do kraja… Ako želiš pokazati koliko ti je stalo do svojih prijatelja iz čitavog svijeta, samo naprijed i kopiraj ovo u svoj status, makar ti to oduzelo samo minutu. Želim vidjeti tko će prihvatiti izazov kao ja- vidjeti tko želi pokazati da mu je stalo. Hvala vam svima što ste dio mog života.
Copy Paste molim vas, nemojte „sherati“. Ako nitko ne čita moj zid, ovo će biti kratki eksperiment. Ovo je Facebook igra da vidimo tko čita, a tko samo prelistava. Tako da, ako čitaš ovo, ostavi samo jednu riječ u komentar o tome kako smo se upoznali - JEDNU RIJEČ MOLIM. Onda copy paste ovo na svoj zid tako da ja mogu ostavit riječ na TVOJ zid

ako si dobar covek lajkovaces ovaj status..taj fazon

ako si dobar covek lajkovaces ovaj status..taj fazon

zasto shomy23 zato sto je primio kurac od 23cm i ponosi se time

Ја се некад тачно плашим овог Локвања.