Prijava

PuppetMaster

Nedostajalo mi je ovo.

Радјард Куплунг
PuppetMaster

Nedostajalo mi je ovo.

Kad god mi neko da da pijem vodu ili sok iz njegove flašice ja obavezno malo iz usta vratim nazad u flašicu. 

Ukratko, bogata sam, zgodna, družim se sa elitom, imam 28 godine. Tako sam odrasla, sve sam živo imala. Sa 24 godine se desilo da sam se zaljubila u momka koji je srednja klasa, vozi neko osrednje auto, ali pak pametan, inteligentan, prelijep momak, najbolji student medicine u Bg. Obožavala sam ga.. sve dok moji prijatelji nisu počeli da ga ismijavaju. Da ga zovu JUGO boj, jer vozi jugo. Bilo me je sramota dok sam izlazila sa njim, prosto su mi ušli u glavu. Ostavila sam ga uz objašnjenje da nismo ista klasa da meni treba neko bogat, jer me moji prijatelji ne gledaju isto zbog njega. Rekao mi je: ''Zato i imam sve desetke i dajem sve od sebe da bi jednog dana, svojoj ženi obezbjedio sve, ali džaba i to sve ako nema ljubavi.'' To veče sam shvatila da mi je džaba sve što imam kad sam njega izgubila. Borila sam se da se pomirimo, nije htio. Sada ima ženu, radi u Čikagu kao kardiohirurg i ima jednogodišnje dijete. A ja sam propala bogatašica koja živi od roditelja. I dalje ga volim.

Haha.. obdukcija misli, je li, kurvo.. Pozdrav iz Čikaga

labokv
teretane su pune likova kao sto je nixa, svaka druga rec im brate i vode kao neke ozbiljne price pucaju na visoko samo cekaju pravi trenutak.kompleksasi jadni, ja u teretanu idem u nekim dronjama a oni sve novo kao da su izasli u grad.msm ne idem bas u dronjama nosim obicne sive majice i neke starije sorceve ili trenerke

o kakav si opsesivni psiho jebo te bog.ako je neko psiho na ovom forumu onda si to ti.

Labo, sto te jebe cigance?

deky_aod
labokv
teretane su pune likova kao sto je nixa, svaka druga rec im brate i vode kao neke ozbiljne price pucaju na visoko samo cekaju pravi trenutak.kompleksasi jadni, ja u teretanu idem u nekim dronjama a oni sve novo kao da su izasli u grad.msm ne idem bas u dronjama nosim obicne sive majice i neke starije sorceve ili trenerke

Odakle ti obične sive majice???? #samopitam

Labavo, a što ne izbaciš neku drugu sliku, sa neke svadbe, slave, sigurno imaš. Gde izgledaš uljudno. I onda će videti da je ono slučajna fotka gde izgledaš malko čudnovato, ili je slika sa afterpartija nekog i to.

4 meseca on sta radi na forumu samo mene citira i jos kaze da sam ja psiho.zalio sam se modu,necu da kazem kom, mozda ce nesto da protumaci kao uvredu pa me opet banuje, kad je neko budala nikad ne znas kako ce da reaguje, i taj mod mene ignorise, ne ignorise samo kad nju neko zeza.mene deki ne vredja to je tacno ali me zato proganja a to je 10 puta gore.koliko puta sam popio ksanaks zbog njega, koliko puta su me drugovi pitali sta ti je sto si neraspolozen, ja im kazem da je sve ok a ocigledno je svima da me nesto muci.majce sam kupio u holandiji 5 komada, ne prodajem

kosmopolita je opasna žena, briga nju za ubogu raju

da li si o svojim osećanjima pričao sa psihologom?

kad bih te bolje upoznao rekao bih da si super

ma..kako kaze dostojevski,,sve su to trice i kucine,, sta ce mi psiholog, covek ako sam sebi ne pomogne niko ne moze.

Jesi li ikada bio u šok sobi? E vidiš ja jesam...E sad bilo je tu zanimljivih trenutaka...Jedan je bio da sam se probudio sa jednom vrlo udobnom cevičicom zvanom dren zabijenom izmedju rebara I rezom od bradavice do plećke...Drugi zanimljiv podatak je da su krevete uvozili iz Japana, dakle najduži je bio metar I sedamdeset I pet...E sad vidiš to je zanimljivo iz jednog prostog razloga, jer ja imam metar I devedeset pet santimatara...Dakle ležim u krevetu ko Hrist razapet na krst, sa drenom I rezom I još ne mogu da savijam noge...Keva mi je rekla kada sam izašao da se opružim, ALI nisam mogao...I tako ležao sam ja tri jebena dana...Posebno je zabavno noću...Čuo si za fatamorganu...E

Jel to humano, da teško operisane ljude drže u tako malim krevetima...A hrirug koji me je operisao me je praktično iskakaspio na stolu...Jedva sam preživeo krvarenje...