Prijava

Nema šta Davide, ozbiljno ti kažem ješovanu

Eventualno kako ga je ćale gađao pikavcima na kup turniru u Pančevu i terao da se vrati peške sam za Bg kad je izgubio. To bi bilo zanimljivo da ispriča. To ćaletovo psihopatisanje. Jbg znajući kakvu je torturu prolazio nekako ne mogu da pljujem momka, zaslužio je to što ima. Debelo zaslužio. Nije imao neki izbor. Da postane prvi na svetu ili da davi mačke, pa pređe na babe u parkovima.

prico sam vec za djansra, kad su otvorili ovaj restoran u novom sadu, i simbolicno ga zavali N1...kao nole prvi na svetu, ahhah, i jedan komsija se zaposlio kao kuvar tu i prvi dan na otvaranje dodju djokovici i ovi im titraju jajca i nisu bili zadovoljni hranom kao i srdjan postroji sve koji su radili, od kuvara do cistacica i za kaznu ih nagradi sa 50% plate da se nauce pameti....ovaj komsija odma skino kecelju i otiso, video na vreme kako ce mu biti

Sudeći po dosad pročitanom, izvlači se činjenica da je Srđan gledo Novaka dok jebe Jelenu i davao instrukcije. Oboma.

edit: a Miljan je podržavao Noleta ohrabrujućim komentarima.

a realno, koliko njih koji ozbiljno treniraju tenis poznajes i druzis se sa njima? evo odgovoricu ja, 0...... jer to je takav sport koji zahteva da se druzis samo sa roditeljima i da treniras po ceo dan

a i jos jedan dokaz da nema nijednog druga iz detinjstva je taj sto je na momackoj zabavi pred vencanje druzio se sa lutkom na naduvavanje umesto sa pravim ortacima....bili on, lutka, cale, braca pizdunko i sisica i dva lika statisti kojima je placeno

Немојте тако о нашем Нолу.

Nole je pička i realno bih ga razlupao od batina. I treba da trpi šikaniranja od strane ćaće jer je pička.
A i ovaj narkoman što ga prati je pička. NJega je već bog razlupao čim ga je stvorio.

Garant Nole na svadbi naručio ovo od Šabana
https://www.youtube.com/watch?v=b3fM_UXIAaU

у мајку ли му јебем

Zadnja recenica..koja bolest...

Ja kontam da niko nije toliko retardiran, svi se srcem nadam da je troldžija.

Ne moš bit vaki retard jebogaljeb!

http://images.kurir-info.rs/slika-900x608/tizer-23082014-1408829399-555873.jpg
Ček bre, kako će da se zove Marko kad mu se brat zove Marko? U pravu je bio Pezos, niko od Đokovića nije ni svestan da imaju srednjeg sina tj. brata jer je toliko neprimetan i čak ni oni ne znaju kako se zove. Mučenik je kao duh.

ovaj dečko makar ceni i poštuje Noleta kao sportistu, Srbina, i kao nekog ko je mnogo uradio za Srbiju...
...Za razliku od vas malicioznih pljuvača koji ceo dan sede pred kompom i pljuju druge koji su nešto postigli u životu. No1e!!

realno, vise je Nole uradio za Srbiju nego svi predsjednici od Tita na ovamo.

ja to i kažem. Ovaj dečko jeste kripi, ali Nole je ličnost koju treba slaviti

Ček bre, kako će da se zove Marko kad mu se brat zove Marko? U pravu je bio Pezos, niko od Đokovića nije ni svestan da imaju srednjeg sina tj. brata jer je toliko neprimetan i čak ni oni ne znaju kako se zove. Mučenik je kao duh.

Поента је да није Миљан ПРЦ
Замисли да је назвао дете по оном монголоиду

mislio da je tema sprdnja sa ekveom. magi poz :*

Nije loš EKV, iako su ćomani.