Prijava

Чек, сад сви ви тврдите да никад нисте видели да је тајмер откуцао 5:00 и да је игрица признала гол?

Da, al' ćemo dobiti sve do kraja izuzev Obilića sa kojim ćemo odigrati 1:1 poyy

ду ју ивен хекс?

nek odluchi L@ki, ipak je on ovde chairman

L@ki ja sam ovaj sto ti je uplatio 15,000.00 dinara na tekuci pozz

е сад кад је и званично 4-4 реално, имали смо велике среће што се све то није десило секунд раније јер не бисмо успели одбранити, али можемо се позиват на правила лол
или оћете сад једну 3 минута па колко буде бележимо?

Ne igramo na produžetke, s toga, nema pogotka
Tabela:
Nives-------7
SZSK-------5
Katastrofa------4
Panceri-----0

Чек, сад сви ви тврдите да никад нисте видели да је тајмер откуцао 5:00 и да је игрица признала гол?

Brate, igrica je priznala gol zato sto je bilo nereseno, krenula je automatski u overtajm. Da nije bilo nereseno ne bi igrica priznala gol.

rabine, nije IZBACILO JEBENI OVERTIME.

Brate, igrica je priznala gol zato sto je bilo nereseno, krenula je automatski u overtajm.

Ја нисам видео да је кренула. А виђао сам да признаје гол на 5:00, тј. 3:00.

rabine, vidim ja da tebi ovaj X ide u korist, ugrozhena vam je 1. pozicija...

Natus Vincere jachi nego ikad

или оћете сад једну 3 минута па колко буде бечежимо?

Nema tih sranja, ako je nesto neregularno, postoje pravila kojima se utvrdi, ako ne moze tako onda utvrdi nadlezni lik, u ovom slucaju laki. Jednom se igra i to je to.

Запитајте се шта би УЕФА урадила. лоло

Ne, nego se ubacujem zato sto sam igrao one pro lige na serbian haxballerz pa znam sta se radi u tim situacijama. To sto nije stiglo da napise overtime ne znaci da nije krenuo overtime. Uzmi ako hoces replikuj tu situaciju ali da nije neresen rezultat, sutni u zadnjoj sekundi pa vidi sta ce da bude.

oćete igrati haksa ovako na divljaka?

bolje da hostuje neko proveren, ne znam kako će mi se ponašati konekcija