Prijava

nađi Bač kakvu žensku, pa ona neka čisti, a ti uživaš

натнат, овај рече да пауци не осећају мирис

Lakse mu je nojevo jaje jbt.

Možda nojevo jaje šalje neke frenvencije, a ne miris. pozz

Nije tu stvar u mirisu, noj je sveta životinja.

Možeš da probaš onu staru foru s kiselom vodom i upaljačem. Uzmeš upaljač i novine, zapališ novine i napuniš kuću kiselom vodom do krova. To ih udavi.

ноја је свети илија ставио на барку и спасио га од дављења негде у обреновцу пет иљада година п.н.е.

Radi, ozbiljno. Ne bih znala za to, ali poznajem neke ljude po Patrijaršiji i znam da su kačili nojeva jaja u Hram sv. Save, jer nisu mogli da se izbore sa paučinom visoko u kupoli.
Čak je u jednom momentu bilo toliko paukova, da su se navadili i golubovi koji su ih tamanili, pa su onda zaposlili tipa čiji je jedini posao bio da rasteruje golubove.

ето на шта иду народне паре, на нојеве и аудије љ7

Jaja im dao Vuk Bojović za dž.
A ovaj, koga su posle prozvali Kobac, je već bio zaposlen u Patrijaršiji, ništa nije radio, ovako je bar dobio zaduženje.

ноја је свети илија ставио на барку и спасио га од дављења негде у обреновцу пет иљада година п.н.е.

Baš to. A i noj je generalno bogougodna životinja jer promoviše idealan vernički obrazac ponašanja čim ugleda malo peska u blizini.

Čak je u jednom momentu bilo toliko paukova, da su se navadili i golubovi koji su ih tamanili

Izgleda da sam gledao previše filmova, ja sve nešto pod utiskom da bi pauk pojeo goluba a ne obrnuto.

ona rupa gde mu je uzeto rebro, e kroz nju cirkuliše vazdušna vibracija, stvaraju se zvučni talasi koji tjeraju paukove

а ти си јебо те надимак

Evo ima dosta fora za tjeranje paukova po stranim sajtovima, kucaj "get rid of spiders".

Potpuno pogrešno postavljaš stvari. Pauk, prema verovanju, donosi sreću i dobitak, pa ukoliko ga ubiješ, malerišeš sebi i u najmanju ruku ćeš izvisiti za prihod, a možda navući sebi i gubitak. Tako da, ako već imaš toliko paukova u kući, možda ti se smeši velika lova.
Dakle, pomiri se sa njima, navikni se na njih, tretiraj ih kao ljubimce ili bar kao sustanare i zgrći lovu.

ух, видим убијам се од пара…

јебала га мрежа, муву у кући нисам видо месец дана, понекад комарца и не знам шта они једу

ваљда једни друге…

Zato ih i nisi video.

не може он да стигне да увати муву, одма му сјебем замку

умро вук бојовић сад видим спомињете га а на фб га неки оплакују.