Prijava

вејв скида колегиницу да броје стидне длаке на пичицама

plasim se da zamislim na sta lice ribe koje rajder jebe

мислим да знам на коју особу личе

obožavam da vadim urasle dlake pincetom ribi sa pičke
pa malo iglom potkopam pa iskoči crna jaka dlaka, krv, čupanje pincetom, vriska
milinaa <3

jebo vas pas šta ćete sa tim tarantulama, uzmite kera ili činčilu

Tako je, kera, mačku ili činčilu bar neće niko da šljepi novinama i još čeka da mu zahvališ.

obožavam da vadim urasle dlake pincetom ribi sa pičke
pa malo iglom potkopam pa iskoči crna jaka dlaka, krv, čupanje pincetom, vriska
milinaa <3

http://31.media.tumblr.com/e2b60f7941c3427d82d7d5cffeaac7f5/tumblr_nac1lpTdMF1rrkahjo2_250.gif

U stanu skoro da nema pauka, ili bar vrlo malo, ali u selu u kući ih ima pun kurac, jbg baba i deda ne mogu da se cimaju da čiste. Kad sam tamo čim uhvatim muhu malo joj zgnjavim krila među prstima, onda je bacim u mrežu nekom pauku.
Ona priča da je paukova mreža jaka ko čelik bla bla i da kad se jednom uvati nešto ne mož da pobegne je go kurac, ili sam ja ozbiljno razočaran kvalitetom mreža naših paukova, kolko puta se prokleta muha iskobelja.
Jedared sam napolju gledao kako se pčela/osa uhvatila u paučinu, pauk krene na nju i ja taman mislim kako će ovo da bude dobro, kad ono usere se ladno šta li i odjebe, ova se iskobelja i ode. Pizda.
U ambaru ima jedna paučina od pola metra u prečniku i u njenoj sredini neka Šeloba jebem joj mater, nju neću da hranim, ozbiljno se razmišljam i da se naoružam kad idem tamo.

YeahBatch, izgleda da ti nema pomoći, već ti lepo raskrči jednu sobu za njih i dogovorite se oko korišćenja kuhinje i kupatila: http://www.blic.rs/Slobodno-vreme/496149/PAUCI-POSTAJU-SVE-VECI-zbog-promene-klime-tvrde-naucnici

ај да је то неки конкретан паук меснат него она мала гоwна од 0,01 грам

pa uzmi oko 467 hiljada takvih...razlicitih boja da budu...i gledas ih kako prave tripo ve u akvarijumu

мораћу да купим тарантулу или гусхтера неког кад будем при парама

гуштер је ипак готивнији, може да ми блеји на глави и хвата мушице језиком кад приђу

Na svaku bačenu "balu" iz nosa nastaje po dva ili više paukova.
Pa se kasnije zapitajte otkud toliko paukova.

tripuju pauci ko neka hodajuca kosa

AHAHAHAHAHAHAHA NAJAČA TEMA I KA DA

Ajde, vi kao da niste citali Harija Potera. Pauci se plaze baziliska. Nabavi NJEGVO jaje i pauci ima da uteknu odma'.