Prijava

Сјећа се неко оне емисије на трећем каналу са игрицама којекаквим, Воја Недељковић водио, ја мислим да је 3К Шоу, има ли то гдје? Ја нисам успио да нађем на јутјубу.

vi laloši ste se svojski trudili da nam odmognete, tu je poenta.

Slabo kapiraš buraz. Ja sam iz Slavonije. Došao 91-e.
Sećam se kad su stigle kolone, a sećam se i kad je moj matori nosio pakete da bar malo pomogne ljudima.

Tata ti laloš

@Šalapajser,

e al nema veze, nek si se ti vratio, kraj svog bistrog potoka i šume. I sad si među ljudima koji su 99% odlični i uvek bi pomogli.

povraća mi se

http://vukajlija.com/forum/teme/63975-ozivi-devedesete?strana=8#post_2949186

Pa dobro, sve ok, Carimire, nije razlog da pizdiš. Jbt, tebe lakše iscimati nego kakvog novajliju na sajtu, koji ti je?

Pa dobro, sve ok, Carimire, nije razlog da pizdiš. Jbt, tebe lakše iscimati nego kakvog novajliju na sajtu, koji ti je?

Brate zato što me cimaš ti kojeg znam odavde već sto godina. Za nekog random novaljiju me boli kurac. Valjda je zato

Brate zato što me cimaš ti kojeg znam odavde već sto godina. Za nekog random novaljiju me boli kurac. Valjda je zato

Jebem ga, onda znaš da se zajebavam ovdje. Ovo što sam gore napisao je lično iskustvo, ništa više. Opusti se.

не знам како да ти помогну, тачно на шта мислиш, и каква су твоја искуства, ал војвођани јесу мало мање благонаклони према избеглицама и генерално према мање фенси, неаустроугарском свету од њих. мада опет то ништа не значи. с друге стране многи су ишли одавде у рат а није баш да су морали тј. да би рат дошо до њих. то си рецимо превидео.

pičko što nisi došo u apolon ono jutro

Davide, samo upoređujem. Npr., kad je izbio rat, pa kroati protjerali Kuprešane, 90% tih izbjeglica je živjelo kod mještana u Šipovu. Ostalih 10 % je dobilo smještaj u hotelu. Bilo je, naravno, onih kojima su smetale izbjeglice, ali to je vrlo mali broj. Ja sam u NS-u, '95-e, kao izbjeglica doživio toliko neprijatnosti u školi (jes' da je tamo mašinska važila za kaubojsku), da sam se osjećao kao kakav balija. Jbg, tako je bilo, ne samo meni.

Izvini Dzanki, morao da cjepam drva, vidjecemo ovih dana nekad za LiguSampiona

а деца су ретарди и не капирају јбг. а и било је свега и помагања и нетрпељивости врв.

od jebene teme na kojoj se stavljaju jebene slike napraviste raspravu, bravo šalabajzere

Jbg, Cara se iscima, pa sam morao pojašnjavati. :) Ne bih da mi nije drag. :)