Prijava

Koja ste katastrofa od tima.

Стеван

А ја сам сутра ту само до 1 поподне, тако нешто, остатак дана немам приступ нету.

Napravite sobu da igramo rekreativno.

Meni treba saigrač za sl sezonu haksa, pa ako neko želi digramo ili da budem treći u timu nek se javi.

Maggot zajebava, a?

Ne,ne. Nego se teško nalazimo jer radi i tako to. On će valjda sa nekim drugarom igrati ovu ligu.

Nego ljudi, rece mi cornelije da nece doci ni veceras, ni sutra, a mozda ni prekosutra. Tehnicki problemi. Evo sisa da se smanji tenzija:

http://www.dodaj.rs/f/1X/Mx/15N2LoYq/1398455504021.jpg

Превише неприродно. -

i da vodiš 10:0 pesma ti se ne bi čula obiliićuuu obilićuuu

Једне недеље није било Натуса, друге нема Катастрофе, не може ни служени да се одреди.
А и какав смо то народ мајку му, не можемо да се договоримо за следеће такмичење, све прича ал нико да поведе. Кад диктираш буне се што диктираш (лоло) кад решавамо сви ништа да крене.

Pa eto, a ti bi 3n3 ligu. 'De ćemo se pohvatati tako. Bolje opet 2n2 bar možemo da odigramo u mesec dana jednu tekmu, da se skupimo nas četvorica na istom mestu lololo

Ја се нисам изјаснио шта би играо. Искрено дилема је, и мање више свеједно, тако да препуштам осталима да одлуче.

niko se ne buni sto diktiras bunio sam se za ono vnugo od zreba koje ste iskenjali.

Daj 3v3 nako mini takmicenje shuffle players i aupickumaterinu.

A mozemo, na kraju krajeva, i novu 1v1 ligu

Aj odlučite koja liga se igra?
Odredite datum početka i to.
I dajte rekreativno da igramo.

Laki, ajde da se igra 2n2, stavi rok za prijave (moglo bi i na temi za prošlu ligu), pa da krenemo lagano. Ko ne može tj. timovi koji su ''kritični'' po tom pitanju, neka uzmu i jednog zamenskog igrača.

Ja se prijavljujem da nekoj ekipi budem zamenski igrač.

Организуј ти Мики, ја немам стрпљења.