Prijava

Gde mogu i ja javno da se zabrinem?

Jel nije sramota Politika ova da objavi. I sta jel se usrala Ljilja?

Lako se vama zajebavati, a čovek je ozbiljno povređen. Nije svejedno kad te biju pendrecima, ne znate vi kako je to.

Gde ne znam bruse ne zajebavaj

Ili je bila ironija a?

Министар здравља Србије, Златибор Лончар изјавио је данас да је крајње забрињавајуће то што брату премијера Србије, Андреју Вучићу пошто је задобио повреде током одржавања Параде Поноса у Београду, пола сата није указана медицинска помоћ, иако су повреде озбиљне.

kako ne verovati ministru sa tako impresivnom biografijom

ANDREJKA NE DAJ SE MORAŠ DA SE BORIŠ I DA NE PODLEGNEŠ TEŠKIM OGREBOTINAMA KOLENA KAD SI ONAKO MUČKI OBOREN SA PENDREKOM
UZ TEBE SMO NBA LEGENDO IZDRŽI

Sve sve ali svaka cast Vucicu

Koliko god voleo Vučka, srbin.info sa sve anđelom je ipak mnogo za moje čitanje.

ne zejebavaj se prov
STANJE JE OZBILJNO

uključi se u akciju POMOZIMO BATI SAVETIMA I MOLITVAMA

evo mog doprinosa

Među povrćem, koje pomaže kada je u pitanju ublažavanje modrica, na prvom su mjestu: kupus, peršun, luk i krompir. Stavite list kupusa na modricu, omotajte gazom i držite nekoliko sati. Na isti način nanosite peršun, samo ga prije toga dobro isjeckajte i izmiksajte. (Držite ga na mjestu udara dok plava ili crna modrica ne nestane). Crveni luk je odličan za moderice, jer ima protuupalna svojstva, a i ublažava bol. Kao i sa kupusom, na mjesto udara stavljate nasjeckan luk i omotate gazom. Na isti način modricu tretirate narendanim krompirom.

Nikako crni luk, jebe majke koliko pojačava bol na ubojima!

NIKAKO CRNI LUK, ANDREJ!
NIKAKO!!!

Mislim da je ovo najbolji tekst povodom Vučićevih poslednjih zavrzlami. Miša Vasić pogađa gde treba. Naravno, platio Mišković.

http://www.autonomija.info/milos-vasic-kako-je-vucic-i-stisnuo-i-prdnuo.html

IZDRŽAĆE, ON JE JAK, IME JE ZNAK

Андреј је мушко име, које потиче од грчког имена „Andreas“, односно речи „andreios“ која означава онога који је храбар, мужеван. Према једном тумачењу, значење је „човек“, „мушкарац“, „ратник“

kakvo herojstvo i hrabrost andreja bogougodnog....tacno se vidi kako je mogao da ih razbaca sve samo nije hteo jer voli svoju zemlju, al je stoicki podneo batine nije ni jednom zakukao ili se savijao od bolova

a ona pickica iz kobri malo mu raskrvavili nos, i samo cmizdri i kuka ko neka devojcica....Andrej da cuva kobre od sad!

https://www.youtube.com/watch?v=O5DsJvtCgIk

Сага се наставља, ускоро трећи део у вашим биоскопима!

05:31 Kaže lik: "Moram da nađem brata." Pa udri milicijo šćeri im jebem mrtve zakopane pod kućnim pragom dokle više kurčenje jebem vam supu od Isusovih kostiju.

Gle ovu Žandarmeriju, po 160 visina. Jebem ti državu raspalu u pičku.