Prijava

ja nisam video snimak,al slazem se

vidi ga ovaj advokado što zajebava :)

Petre, ja kontam da dve kobre mogu nenaoružani da doručkuju deset žandara i to bez 'leba. Nisam bio prisutan pa ne mogu da kažem ništa o ovom incidentu.

Nego jel vi stvarno mislite da neko u državi sme da tuče premijerovog brata dok mu ovaj pokazuje ličnu.Što je najgore i ovo će 50 posto ljudi lagano progutati ko i tuce prethodnih bajki.

Nisam bio prisutan pa ne mogu da kažem ništa

nisi bio ni u reci amazon,a znas da tamo ima pirana

covek je toliko los glumac i izvire izvestacenost iz njega, a smatra se nekim marketing magom iako mu je svaki potez predvidiv...

druga stvar sto ima gomila zatucanih ljudi....al to je isto kao da ja izadjem na teren sa klincima koji su krenuli prvi osnovne da igramo fudbal, i razvalim ih sa nulom i onda da se smatram vrhunskom klasom fudbalera

možda tuča momcima nije furka, možda su drugari koji samo šetkaraju tako, možda žele pokazati da nasilje nije riješenje

''Znam i da slučajo nisam Vučić, već brat Bojana Pajića ili Borka Stefanovića, da biste tražili smenu moga brata, kako često govorite, autokrate, a nevladin sektor bi zahtevao i vanrednu sednicu Evropske komisije i Saveta bezbednosti UN ne bi li ocrnili Srbiju. Kriv sam što sam Aleksandrov brat, a on je kriv, valjda uvek i za sve.''

mog brata kme kme, moj brat svetac kme kme, svi nas napadaju kme kme mi ni krivi ni duzni dobrice kme kme moj brat zivi kao podstanar u stanu od 14 kvadrata kme kme vi srbi ste nezahvalni kme kme

''Znam i da slučajo nisam Vučić, već brat Bojana Pajića ili Borka Stefanovića, da biste tražili smenu moga brata, kako često govorite, autokrate, a nevladin sektor bi zahtevao i vanrednu sednicu Evropske komisije i Saveta bezbednosti UN ne bi li ocrnili Srbiju. Kriv sam što sam Aleksandrov brat, a on je kriv, valjda uvek i za sve.''

Zaplako sam malo moram priznati :'(

Da je iscenirano, jasno je svakome sa gramom mozga. Pitanje je, zašto. Šta stoji iza čitave te priče?

nisi bio ni u reci amazon,a znas da tamo ima pirana

Ja ne verujem ni da postoji Amazon, a kamoli pirane :)

Šta stoji iza čitave te priče?

i na kraju, danas sam citao kurir i jedna recenica mi je bas zapela za oci jako jako, cedomir jovanovic je izjavio: ''Ako rodjeni brat premijera koji ide sa obezbedjenjem iz kobri ovako nastrada, sta onda moze da ocekuje obican covek''

u momentu sam se osetio kao da je pickousti hteo svima da poruci AHA, AKO MI BIJU BRATA, STA MISLIS MALI I NEZASTICENI PEZOSE STA TEK TEBI MOZE DA SE DESI AKO SE BUNIS NESTO ILI AKO NE SLUSAS STA JA KAZEM? ZATO POGLED DOLE I NE PRAVI SE PAMETAN NEGO RADI SAMO KAKO TI SE KAZE

NEMOJ NEKO SLUCAJNO NESTO DA SE BUNI ILI DA PROISPITUJE MENE I MOJE STAVOVE, JA ZELIM NAJBOLJE SRBIJI I JA JEDINI ZNAM STA JE NAJBOLJE ZA SVE VAS, ZATO NEMOJ SLUCAJNO NEKO DA SE PRAVI PAMETAN NEGO BUDITE OVCE I SLUSAJTE STA VAM SE KAZE, JER NI MOJ BRAT NIJE SIGURAN PORED KOBRI KOJE GA CUVAJU, STA CE TEK TEBI ONDA MALI COVECE DA SE DESI

ulivanje straha narodu u koske...plus naravno ponovo glumljenje neke zrtve itd

najbolji si kad se bojis sam svoje senke, onda normalno da ces da trazis neku autorativnu figuru koja ce da te vodi ko muvu bez glave jer se tako osecas sigurnije

ubij nekome samopouzdanje i tvoj je, mozes sa njim sta ti se hoce

Ne znam ni da li je to ulivanje strave u koske..
Mi svi kao ne znamo kako se ponašaju interventne. Od devedesetih na pandure svi gledamo kao na bahate tirane koji su u svakom trenutku spremni da primene više sile nego što im je dozvoljeno.

Ма шта знам... не верујем да је намештено. Некако ми делује као превелико цимање за тако нејасан циљ. Ипак је Вучић експерт за манипулисање масом... а ово му више доноси негативне поене, бар код нормалних људи.

Да поновим са оне теме - брат му је исп'о накурчени мајмун, а жандарми најобичније табаџије. Наравно, Вучко ће све да окрене у своју корист. Видим да су жандарми већ постали "одред смрти", а Андреј светитељ.

а ово му више доноси негативне поене, бар код нормалних људи.

Као да су њему нормални људи циљна група...

а ово му више доноси негативне поене, бар код нормалних људи.

normalnih ljudi je jako, jaaaako mali procenat, i na njih se ne cilja kod skupljanja politickih poena. mozes da budes dobar pametnim ljudima, ili budalama, ali vrlo retko obema grupama. onaj ko dobro vlada budalama vlada svima.
to je demokratiija.