Prijava

A ove serače na sajtu, što konstanto kenjaju po sebi u svojstvu Srbina, nek promene nacionalnost slobodno, recimo u Albansku

caro, šiptari su nam dušmani
al čak ni oni ne zaslužuju ove autošovinstičke seronje

Увек мој пост мора бити последњи...

ЗАПАМТИТЕ ОВАЈ ПОСТ, који није последњи, ПИЧКЕ!!!1

JEBIGA CARO
UJVIDEK A VAJDASAG

dusan1001
JEBIGA CARO
UJVIDEK A VAJDASAG

MARSZ U PISZDA MATERINY

L O L
O
L

Zamisli kako je teško biti Rečna flotila. A trude se ljudi. Inače se treba posrati RTS-u u po usranih usta. Prenos je bio gola vodurina. Sekund potiljka vojnika u prolazu, dvije sekunde đeda iz publike, malo Putin, malo Pičkan, malo nebesa. I onda kao danas cijeli progarm posvećen sedamdesetogodišnjici oslobođenja. Spomenuto malo na početku, zatim izdrkavanje praćenjem Putinovih stopa i priče o presićima koji će biti gratis za svaki kupljeni srbski Fiat sa prikolicom.

МЕКАЛИСТЕР: ЕУ и NATO се не свиђа што Путина поздравља 4.500 српских војника

ПРПА, А?!!

LOOOOOOL

Pederima oteta parada

Толке параде праве а затвори оволицки

Ja stvarno ne znam zašto neki ljudi kapiraju da ovoj zemlji više neće trebati vojska? Postoji nekih četiri-pet zamrznutih konflikata u okruženju, koji čuvaju na ledu Ameri i EU, a svaki se tiče Srbije, posredno ili neposredno. Ne znam, ajd da raspustimo vojsku, pa šta bude kroz pedeset godina, možda i poživimo da vidimo. Generalno mrzim vojsku, ali ako me jedno zlo brani, a drugo napada, pre ću biti za ono što me brani.

Pitaj predsjednika Vojvodu Nikoliča koji tvrdi po ko zna koji put da Srbija neće ratovati. Ta tvrdnja se uvijek iznosi na vojnim operacijama. Inače, ko da ne zna da država kojom predsjedava ima nekih problema na jugu.

Божија је задња. http://www.opismenise.com/index.php/sr-RS/opismeni-se-2/stvari-koje-bi-trebalo-da-znate/624-poslednji-i-zadnji Бирам оно што је у духу народног говора.

Prijatno me iznenađuje to što si religiozan i što mrziš zabavu.

Тако `е, Лимени! Мрзим забаву, бијем жену и јебем малолетнице, а недељом идем у цркву. Кад помислим да не можеш да ме изненадиш новим малограђанским доскочицама и ђилкошким пошалицама, ти ме демантујеш на најбруталнији начин.

Божија је задња. http://www.opismenise.com/index.php/sr-RS/opismeni-se-2/stvari-koje-bi-trebalo-da-znate/624-poslednji-i-zadnji Бирам оно што је у духу народног говора.

To stanovište je posledica jezičke relativizacije koju vode trenutno aktuelne face u srpskoj lingivstici, ukidanja pravila i ostavljanja ljudima da sami odlučuju o stvarima o kojima ne znaju. Ne znam kako bi reagovao kad bi se državni aparat tako ponašao. Mislim da država ne bi mogla tako da funkcioniše. Mogao bi ti linkovati primere za suprotno stanovište, potkovano od strane priznatih veličina srpske jezičke nauke, a ne usranog Klajna, ali mislim da bi to bilo gubljenje vremena. Na kraju, ko će tebe ubediti da nisi u pravu.
Osim toga, pročitaj komentare ljudi dole ispod tog članka. Egon Fekete, hahahhaha.

Тако `е, Лимени! Мрзим забаву, бијем жену и јебем малолетнице, а недељом идем у цркву. Кад помислим да не можеш да ме изненадиш новим малограђанским доскочицама и ђилкошким пошалицама, ти ме демантујеш на најбруталнији начин.

Čačni ga malo, i odmah si malograđanin i đilkoš. Jesi siguran da nisi Vučećev dupli? More, idi proučavaj Ljotića i vladiku Nikolaja, kako ne služiti Đavolu, znaš. Možda ćeš isto tako mudre, ali manje neotesane izjave uvrstiti u svoj repertoar izjava. Opsene, igre svetla i boja, zvukova i pokreta: to bi moglo da se okarakteriše kao umetnost? Ali da, kome ja to pričam...

Udario me blagi transfer kad sam u blok vamo u Podgorici viđeo naljepnicu "Dočekajmo našeg predsjednika" i ispod Putinova slika... Koji kuratz...

Нисам рекао да спорим правопис, само кажем да може и овако, неправилно да се напише. Оно што је било јуче, данас више не важи. И увек ће бити оних ЗА и оних ПРОТИВ.

Ниси ти мене чачнуо "мало", него чачкаш малограђански и ђилкошки, а то треба назвати правим именом, без умотавања. Јесам ли ти рекао да си малограђанин што ме исправљаш за правописне грешке које правим? Нисам. Кажеш - "ово није исправно, исправно је ово" - и крај приче. Кад је у питању језик, прави си господин. То је последица високог образовања, то је од тебе направио факултет.

Међутим, кад је реч о међуљудским односима, ту си прави малограђанин. То је последица одрастања, окружења, то је од тебе направила средина. Човек тешко оде из села, али село још теже оде из њега.

Opsene, igre svetla i boja, zvukova i pokreta: to bi moglo da se okarakteriše kao umetnost?

Извлачење из контекста и злонамерна тумачења су оно што је код тебе производ средине у којој си одрастао. Ако будеш почео да тумачиш ствари на начин који тумачиш правопис, за тебе има наде.

Човек тешко оде из села, али село још теже оде из њега.

Čovek teško kaže nešto originalno, ali lako se zaglibi u stereotipnoj frazeologiji. Da sam malograđanin, kaže mi jedan konzervativni "sveznalac", u suštini ništaznalac, sa eklektičkim, često međusobno suprotstavljenim stavovima, koji voli da napušava ljude po forumima, i brani malograđanske vrednosti. Ostavi se sredine u kojoj sam odrastao, jer je ne znaš, i nemoj da tumačiš moje tumačenje tebe, vidim da ti ne ide. A i kako bi.