Prijava

mislim da dijalog granjka valdemar
šalje jasnu poruku podrške vojnoj paradi

nistaznalac, hahah koja do jaja rech

Гомила високих речи не може да сакрије твоје ниске намере. Не дозволи да ти ниско порекло унизи високо образовање. Пријатно.

ZIVEO PUTIN! HITLER KAPUT!

Granjka, kad peniš toliko oko kasta, porekla i tako tih nekih hereditarnih stvari, sve više mislim da si šudra koji se na internetu predstavlja kao kšatrija. Kompenzuješ nešto, sigurno, inače ne bi toliko bio opsednut poreklom i obrazovanjem. I ne gledaj na visoke reči, gledaj na ono što ti kažem. Nisam siguran, možda si i kšatrija sa defektom. Brama s tobom, prijatno.

NISKO PRIJEKLO, KAKO IH TI NAZIVAŠ, JE UMARŠIRALO U BEOGRAD I SAHRANILO ŠVABU POD AVALOM MAJKU VAM VAŠU! ISTOG ONOG ŠVABU SA KOJIM STE IŠLI PO SALONIMA, PREDSTAVAMA, KOJIMA STE PRAVILI BANKETE, PODVODILI OMLADINU!!!

Ако ниси разумео моју претходну поруку, прочитај је поново, полако. Ако треба и више пута. Свако добро.

Mene čudi kako vas dvoje niste uspeli da se zakačite na hexball temi lolo

nisko visoko visoko nisko neko hirelalasko poreklo jedino ovo za surdu razumeh. pao mu pritisak pa pije kafu, hehehe

Jebote koliko mi se kenja od ovih visoko intelektualnih rasprava na vukajliji. Kao da se takmicite ko ce vise fensi fraza da ubaci u recenice. Nagruvajte mi muda smaraci.

Jebote koliko mi se kenja od ovih visoko intelektualnih rasprava na vukajliji. Kao da se takmicite ko ce vise fensi fraza da ubaci u recenice. Nagruvajte mi muda smaraci.

+1

e ali surda, kad prilegne malo hahahh kakav car. i ono a sad adio, nekako se skenjam kad krene, bas tuzna pesma. mislim da sam plako kad je cujem kad sam bio mali, bas onako potresna.

Jebote koliko mi se kenja od ovih visoko intelektualnih rasprava na vukajliji. Kao da se takmicite ko ce vise fensi fraza da ubaci u recenice. Nagruvajte mi muda smaraci.

Brate, nisam ti ja kriv što ne poznaješ dovoljno reči, pa i najobičniju priču u kojoj su upotrebljene dve strane reči smatraš za visoko intelektualnu, a rečenicu dužu od pet reči ne možeš da ispratiš. Ako si mlad, nastavi školovanje, ako nisi, idi na narodni univerzitet. Ako ništa od toga, ćuti i ne hvali se time što si priprost.

NISKO PRIJEKLO, KAKO IH TI NAZIVAŠ, JE UMARŠIRALO U BEOGRAD I SAHRANILO ŠVABU POD AVALOM MAJKU VAM VAŠU! ISTOG ONOG ŠVABU SA KOJIM STE IŠLI PO SALONIMA, PREDSTAVAMA, KOJIMA STE PRAVILI BANKETE, PODVODILI OMLADINU!!!

Da, lepo kažeš... Mislim da bih Granjku mogao pre da zamislim kao kolaboracionistu neko kao člana pokreta otpora, bilo kog. Ali možda je to samo moj utisak... Možda bi on podrivao nacistički režim iznutra.

Jebote koliko mi se kenja od ovih visoko intelektualnih rasprava na vukajliji. Kao da se takmicite ko ce vise fensi fraza da ubaci u recenice. Nagruvajte mi muda smaraci.

Пази, поента приче представља привлачење пажње препаментним постовима.
Привалчилац пажње презентује примамљиву причу преферирајући пренаглашавање препаментог приповедања проницљиво привлачећии пажњу потенцијалних примача/примачица (паљевина).
Привлачилац пажње пажљиво покушава препамаетним постовима пронаћи потенцијално присне персоне презентујући примамљиве приче, поприлично пречесто потирући прескордицију потенцијалног преформулисања презентованог приповедања.
Последице пренаглашено-префенси препаментог постовања пречесто постају пример праве патетике потирући потенцијално поналажење присних персона подстичући подсмех потенцијалних пријатеља.

Ja se samo plašim da nam granjka i valdemar ne prsnu ko bane pa i oni da pišu hot sado mazo pričice o seksu sa svinjama lololo

Рабин Шлома
Jebote koliko mi se kenja od ovih visoko intelektualnih rasprava na vukajliji. Kao da se takmicite ko ce vise fensi fraza da ubaci u recenice. Nagruvajte mi muda smaraci.

Meni se više kenja od čmarova kao ti koji prate forum, nolajfuju isto kao i ovi (mi) koji pišu (prave se, tj. pravimo se pametni) i onda se uloguju na dupli pa kao udaraju kontru, šta si se usro za plusiće kaži to sa glavnog pizdo jedna. Ako se ljudima debatuje šta tebe boli kurac, izloguj se niko te ne tera da čitaš.
Pizdo.

Ima tu auru kolaboracije kojom zrači. Mrzi došljaka koji prlja njegov grad. Mrzi komunistu, a došljak je po njemu nepismena komunjara bez manira.

Zamislite, postoje ljudi koji nešto pišu svakodnevno, i misle svakodnevno, pa im lakše da formulišu svoje misli upotrebivši preciznu rečenicu sa razgranatom sintaksičkom strukturom, potpomognutu sa par stranih reči za koje ne postoji bukvalni prevod u srpskom, nego bi inače morale da se parafraziraju. Ja kad vidim da se neko izražava mnogo jednostavno, na nivou prostoproširenih rečenica, ja nemam potrebu da kažem da je glup i neobrazovan. Zbog nečega, ljudi koji se izražavaju prostoproširenim rečenicama imaju potrebu da ovima koji koriste komplikovanije rečenice i manje poznatu leksiku kažu kako su seratori. Ne znam zašto. Možda jednostavno zato što su to ljudi koji upotrebljavaju prostoproširene rečenice i misli.

Chule37
+1

saci si 38?