Prijava

Ne govori ti o "poguravanju", jbg.

Moja defka je bila vrhunska, ali nisam pobjedijo zbog radi zlih modova...
a sto se tice takmicenja, makar i gloopa bila dobra su jer zivne sajtoa...gledam izaslo 50ak defnicija...nisam znao da nas ima toliko aktivnih sve sa duplima koliko inace mrtvilo neko vlada. I da cak i sizenja tipa bonga su dobra zajebancija, moglo bi se i tako nesto uraditi...

Šizenja su spontana, baš sam pre neki dan pomislio da ih nije bilo odavno. Jbg, to ne organizuju modovi, mora Glavni, Paninaro, Asat, od njih su, koliko se sećam, najčešće polazila šizenja, ali može bilo ko.

E da, sledeći put bismo mogli, kod ovakvog principa filtracije, pa glasanja, ovaj prvi deo učiniti javnim. Tj. da na zaključanu temu moderatori postave svoje glasove za pravljenje užeg izbora, pa da se i to vidi. Setiću se valjda toga kada budem prepisivao pravila iz prvog posta za sledeće takmičenje :)

A da, mozda npr. Da se nesto otvori, na fazon predloga teme za sledece takmicenje....
Ili, Kako da naslov mora da pocne....
Ako ste me ic razumeli.lololol

Zajebavam se, definicije su, osim par nepotrebno oduženih eseja, bile vrhunske.

Odužim ti čontru felnom od tenka. Nekoliko puta.

Profe, mojne se ljutiš, tvoja je odužena s potrebom.

Pustite sad, jednostavno su neke defke odužene sa posebnim potrebama i to je ok.

Nisi ni ti, ti imaš fun facts tokom cele defke :)

ај дамо сви профу по плусић да се смири

Šizenja su spontana, baš sam pre neki dan pomislio da ih nije bilo odavno. Jbg, to ne organizuju modovi, mora Glavni, Paninaro, Asat, od njih su, koliko se sećam, najčešće polazila šizenja, ali može bilo ko.

Dajte nešto večeras, stavite samo link sponsored by Bruce i ja ću podržati.

#bemvasudupeleno

мој предлог је да се пишу исповести

Следеће такмичење би могле да буду исповести, али да свака дефиниција, тј. исповест обавезно почиње са: Драги модератори, а и ти, Каизене...

Šizenja su spontana, baš sam pre neki dan pomislio da ih nije bilo odavno. Jbg, to ne organizuju modovi, mora Glavni, Paninaro, Asat, od njih su, koliko se sećam, najčešće polazila šizenja, ali može bilo ko.

Шизење није шизење ако га не покрену Олланик или Цара.

ne morate, daće profa sam sebi :D

Fendere sad si uporedio Olanika i Caru tj stavio ih u isti koš i nikad više!

Kako kuliranje mog posta.....

Cara možda i ne pokreće šizenja, ali ona u kojima on učestvuje dobijaju potpuno novu dimenziju, Cara nadahnjuje!

Cara je kao ljuta paprika - grize i smeta za varenje, ali neka jela su totalno glupa bez nje :)