Prijava

Čovek se prevrnuo u grobu i vatao za čelo kada je JK tvitovala da je bio odličan pevač
http://www.pressonline.rs/sw4i/thumbnail/robin_williams.jpg?thumbId=1007218

21.11.2014
Dzoplinka okačila sise na čet .

Превише свађе, стреса и нервозе у претходној. Претходна ми је једина у којој сам имао девојку од 01.01 до 31.12. Не рачунам ситне прекиде због свађе. У претходној ми се пословни план доста средио. Али и даље се осећам лоше када сам ван свог стана, тј ћалетовог. И даље не могу да будем одвојен од средине у којој сам одрастао, страх ме 'вата када помислим да би требало да променим средину.

Играло се прошле године лепог фудбала са вама, одабране ми 3 дефиниције укупно, а све 3 у претходној години. Био сам месец дана код комшије јер ме је ћале избацио. Осећао сам се као покисло куче. Полиција ми је била на гајби 4 пута током 2014-е. Већ сам рекао да су ме покрали првог или другог јануара (не сећам се тачно) и да сам скоро све ствари нашао. Сестра ми се удала у децембру. Ујака и тетку из села сам видео након 3 године. Омиљени брат од тетке ме је разочарао, а много сам га волео. И за крај, ово ми је био најбољи улазак у нову годину, тј, најбоља прослава. Све сам фино искомбиновао.

U prethodnoj godini sam dobio 4 odabrane reakcije i jedan odabran poster.

21.11.2014
Dzoplinka okačila sise na čet .

Pa ja to nisam video imaš sliku ako imaš šalji mi pvt.

Значи, гледам ово БЛЗ-ово и контам само да недостаје једно. Музика из "Грлом у јагоде" ЛОЛ

https://www.youtube.com/watch?v=s9uB8rgq0tI

Imam al na kompu. Poslaću ti sutra, podseti me.

Osmi mesec prethodne godine , udaja najlepše devojke Mimix93 ( Milana ) . Banovana na mesec dana i nestaje, bila je na sajtu al više nikad se nikom nije javila... Odlazi sa sajta noseći mnoge tajne...

Poznajem ju privatno. Udala se ona jos pre par godina lolo. I dete ima.
I ako ti je ona najlepsa, onda treba da se roknes. Nista licno poz

PuppetMaster
Poznajem ju privatno. Udala se ona jos pre par godina lolo. I dete ima.
I ako ti je ona najlepsa, onda treba da se roknes. Nista licno poz

https://www.youtube.com/watch?v=Lo2qQmj0_h4

Među zadnjim događajima iz 2014-e jeste da je jedna djevojka objavila na instagram svoju sliku na kojoj je sa olovkom nacrtala usne da izgledaju veće, sa opisom 'Nove bolne usne'. Na slici, inače, usne izgledaju haos kaos. Istripovala je ljude da ih je operisala. Bila je glavna u gradu 4-5 dana i onda je lafo napravila spisak i otišla da ih prijavi sve. Ljude je uhvatila prpa i smanjila se gužva oko nje. Iako i dalje koriste foru #bolneusne. Kako god, nebitno to. Poenta priče je da su meni narasle sise i da sam ušla u 2015-u godinu bez sopstvenog telefona.

Вотафак, грл?

BLZ prestani da drkaš, dupli nalog iza koga je muškarac.

Нисам, маике ми. :(

Da li stvarno nisam toliko dugo bila ovdje da su djevojke prestale da dolaze? Plus, što ste počeli da tripujete da je iza svakog ženskog profila muškarac koji dira kitu na vaše objave.. Stavila bih sliku u vezi 'bolne usne', ali botina sam i dalje, a mrsko mi link kopirati.

Имаш речник као неки рандом вукајлијаш, зато се сумња да си мушкарац који дира киту на наше објаве.

Alo matori. Pomiri se da imaš 40 godina i da nisi ništa postigao u životu, ne smaraj ans ovde za lažnih ženskih naloga.

Матори, немој да ти се око затвори.