Prijava

Kitober
Da li stvarno nisam toliko dugo bila ovdje da su djevojke prestale da dolaze? Plus, što ste počeli da tripujete da je iza svakog ženskog profila muškarac koji dira kitu na vaše objave.. Stavila bih sliku u vezi 'bolne usne', ali botina sam i dalje, a mrsko mi link kopirati.

На објаве Расног чак ни Панинаро не дира киту. А и обрнуто важи. Не секирај се. Сви смо ми Славк0.

Hahahah imam samo vulgaran i perverzan humor, nisam znala da je to dio definicije 'vukajlijaša'.. Znaš, Rasni, mrzim da okolo dokazujem da sam žensko takvima kao ti, ali bih to ipak uradila samo da vidiš koliko si fulao...

Ајде и мени докажи. Чекам пвт. Да дирам киту на твоју објаву.

Slikaj sise onda.

Pošaljite dick pic, pa ću ja vama sise. Ja da se malo smijem, dok vi svršavate.

не може тако. ти си та која доказује да је женско. ајде морам на спавање, чекам тебе, немој узалудно да чекам

Хахаха, ово дефинитивно није Панинаро.
Панинаро би био у фазону:
"Дам ти курац на пвт хахахахахаххахахахаххаха"

Znam da bi voleo sliku kite. A što se zoveš kitober, a ne kitoberka?

Ukratko, to je bio nadimak jednog lika kojeg smo prcali (zajebavali). Kada je bio izbačen iz škole, na meni je ostao nick, pretežno zbog toga što koristim mnogo riječ 'kita/kurac/muda/jaja/penis'

Braćo, mogu vam dati link od instagrama ili fejsa ili tvitera. Iako sam ponosna na moje sise, nisam još spremna da ih objavim na javnu mrežu ili nekome na pvt pa da šaljete jedan drugome..

Prcala si se sa likom koji je izbačen iz škole???

Tukane, pročitaj opet onaj dio u zagradi..

дај фб у пвт, нећу слати никоме

Dodaj me na fejsu ja sam:
Delija Vukajlija

Ako bude lažni profil okačiću ga na onu grupu fejk pičke i onda ćemo ti ugasiti profil.

Nema šanse da te dodam, mogu vam send link u pvt. Posle toga prestanite spopadati da sam fejkara.

Хинт: Расни није видео сису од другог месеца живота (тад му је кева одустала од дојења јер је био превише ружан). Можеш да му пошаљеш и пихтију на пвт, неће извалити.

па дај већ једном

Расни, тако не би наговорио никога да ти пошаље слику, чак ни Џоплинку.

Hint aka plot twist. + Znači da mi puca kurac šta misliš