Prijava

MADA BIH JAREBICU PAMPRČIO SVE U ŠESNES, IMA BAŠ JEBOZOVNO IME KAO UNA, ENA, DAŠA I TO.

Brate ne znam dal kapiraš da ni tu običnu kućnu mačku ne možeš da jebeš ako ti je spušten kurac?

Kapiram brt.

Šta? Mislim da mi se i dizao na lolu bunny kad sam bio mlađi. Sad mi se ne diže ni na šta, ok.
http://img4.wikia.nocookie.net/__cb20110724102148/looneytunes/images/2/24/Lola%2Bbunny.jpg

Kako bih je jeba brate moj. Pa ne bi znala u koju joj ga rupu guram kolko bih je razvalio spojio bih joj pičku i guzicu (guzicu u užem smislu mislim)

kako dobra tema jebote ahahah onaj lik sa kozama razvalio
ja bih sendi šta, fina cura iz dobre kuće a živa vatra u krevetu
http://static.squarespace.com/static/50578791e4b093884ee9a6db/t/50905426e4b0979eac7588ac/1351636006405/Sandy-The-Squirrel.jpeg

Koja Paninaro tema

Muskom keru ne.

Pazite, ovo je istinita priča sad.

Ovaj jedan komšija ima konje. Jednog muškog i jednog ženskog (to jest ima je u periodu kad se odigrao ovaj veseli događaj) a skroz isto praktično izgledaju samo što je ovaj muški malo veći i ima kurac a ovaj drugi pičku jelte.
E sad kako iznad moje kuće ima neka džungla ono kao neko malo brdo zaraslo u neku paprat, drveće neko, neke stijene i sl. on (komšija) poćera tog konja tu da pase nemam pojma i konj okrenut guzicom prema mom prozoru na spratu. Da vidite vi ljudi kakva je to guzica fina... vidi joj se treća dimenzija i da jednim okom gledaš kako je lijepo zaobljena (diže mi se dok ovo pišem inače) a onako ti se učini da je duguljasta pa kad malo bolje pogledaš čini ti se da je široka... jao u nesvjest baca kakva guzica. Baš onako sočna još ona dlaka kratka sija na suncu jaooo što bih radio toj kobili da niko saznati neće jao jao al prvo me blam da se to sazna a drugu frka me da se ne ritne ili nešto dok je jebem.
E sad u jednom trenutnku "kobila" se nešto kreće okretati ja taman pomislim da ću uvatiti guzicu iz još nekog ugla i izvadio kurac da drkam kad ono dolje bleji kurčina. Krenuo sam malo da drcnem ono mislio nema veze što je kurac al jbt sve mi onaj ogromni kurac upada u vidno polje ne mogu jbg da drkam kad ima onoliki kurac. Ajde ono kad su shemale pa (obično) imaju manji kurac od mene boli me kurac veći sam alfa od njih al ne mogu da drkam na konja sa 50 santima kurčevine koja onako galantno visi i klati se naprijed nazad lijevo desno u fazonu "wanna suck it white boy" a ja vamo oću da ga jebem u pičku...

Inače kobilje pizde su nenormalno slične ljudskim samo su veće. Kapiram da su i toplije mada nijesam probao. Volio bih jebati kobilu a druge životinje ne. Al konja sa pičkom bih odvalio od kurca. Naročito jer ono mogu da jebem mnogo brže nego što konj može da jebe i objasnio bih kobili što je seks za sva vremena jer džaba konjini 50 santima kurčine kad je uvuče jednom svaka 2 min, ovako kad bih je ja pritisnuo po nekoj ludoj frekvenciji od 2 ubačaja i izbačaja u sekundi poludila bi a ja bih bio u fazonu kad vidim ovog konja što će da mu rodi đecu "šta je matori, nije vrištala kao kad sam je ja karao" i onda i kad mu rodi đecu ako bi bila ženska i njih bi jebao još od malena i punio ih ljudskom spermom. Volio bih isto i da ih jebem dok taj muški konj gleda hahah ono da napravim cuckolda od konja sa 50 santima kurčinom. Na kraju bih obrisao kurac o njega da ga ponizim do kraja jebem mu mamu (ne bukvalno mada bih volio lol)

Inače konje ne bih one šarene jebao i kapiram da ne bih jebao bijelog konja. Oni što su tamniji su mnogo jebljiviji (mislim naravno na ženske konje al kobila bezze izraz) jer im se sija dlaka onako jebozovno.

:JEBE MAME U POLURASPALU PREGLUPU PIČKU PREGLUPOVOJ MAMI ZVANOJ MAMICA

NJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

NJIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII

Koliko ne znaš da primiš foru pederu rumeni jbt. Jadno.

Čudo se paninaro nije pojavio na temi...

kornjača, nemore uteći

Đe su ljudi s kozama?

Upravo mi pade na pamet - SIRENU, jebote!

Može lok.