Prijava

Da bi lakše provalili kad se neki jadni,patetični član pojavi sa duplim nalogom...

Dobro vecer, nije me bilo odavno zbog tehnickih problema, zeljeo bih samo da znam da li je Jelena Tihi Ubica postao moderator?

Hvala!

Ako ne da krenem odmah u lobiing :)

Koliko je meni poznato nije ;)

Као што сам у мојој првој теми (после паузе) објаснио. Није ме било неко време. Т.ј. проверавао сам сваки дан бодовно стање али нисам проверавао форум. Хтео бих пре свега да кажем да ми је стварно жао што нисам приметио ову почаст. И још више ми је жао ако је неко помислио да подмукло одбивам функцију Модератора.

Знам грешан сам, молим за опроштај. И надам се да није касно да прихватим функцију модератора.

Улога: Мислитељ

Nema više uloga, a što se tiče moderatorske funkcije, nek prođe još malo vremena od tvog povratka da ne bude da zapališ opet :)

Благодарим, господине „прогрес“ :)

Moderatorski tim je ponovo pojačan!

Novi moderatori su
mali prst ujka vanja
neobavesten Jurodivi

Čestitam im na unapređenju :)

Лепо! Честитамо! :)

Hej, i ti si bila predložena ali te u to vreme nije bilo dugo pa sam mislio da si možda napustila sajt :) Tako da ... možemo i ovako javno - jel hoćeš da budeš moderator? :)

A jesam li ja bio predlozen? Mislim ono, necu ja da budem, samo pitam :)

A što nećeš da budeš?

зато што си ти тешка категорија за њега :) Ја сам чуо да жене у ПМС-у могу да згазе младе мушкарце :))

Pa ne'am pojma, nikad nisam voleo te odgovornosti i to. A i nisam bas tako redovan na sajtu... Poslednju definiciju sam napisao jos krajem proslog veka :)

МаријанаП je pristala, btw :)

Necro Bumb!:)
Već nekoliko moderatora je otišlo u penziju, a novih članova je sve više, broj ljudi na sajtu je naglo porastao, valjda zbog vukajlije u medijima, tako da je sve više i "smeća" na sajtu, pa bi bilo lepo da se moderatorski tim pojača bar za broj penzionisanih, jer stvarno ima kretenzama od definicija, a i spamovanja i prozivanja na četu, a nije humano prema trenutnim modovima da se u tako malom broju bore protiv toga.

kako si cakan, misliš na nas :) slažem se da treba.
(realno za moderatorski posao dovoljan je samo jedan čovek/žena ali lepše je da se družimo, te podržavam akciju)

Што једноставно не рече "Мене за мода" :)

hahaha...Што једноставно не рече "Мене за мода" :)
Evo prijavljujem se :)

Eeeee, kako mi Srbi volimo vlast, više od svega:))))
Ja se prijavljujem za moda, isključivo radi poboljšanja kvaliteta sajta i razvijanja zdravijeg smisla za humor. Nemogu da budem 24 h online, ali mogu dovoljno.

Ali kad bolje razmislim, bolje je vladati iz senke:)))