Prijava

Sunce vam vaše i vama i Mrlju!
Biće

jebeš takmičenje dok na pravdi Boga jebu autore

šta kurac igre, dok neko šilji virtuelni kurčić bez razloga

Granjka

Ту сам ја, покушале неке усташе са Вујаклије да ме ућуткају, али као што Директор рече, као Шешеља ме третирају. И ја им исто поручујем што и Шешељ хашким тужитељима.

dal ste normalni za ovo da banujete?

JEBEŠ TAKMIČENJE BEZ MENE

ne zajebavam se, baš me nervira
odo te ishejtujem rasni

Jebote sumpor Agilni onde piše 25 subota, jel subota il nedelja. jer je subota po mom proračunu 24 :D

Sun ja kontao da je večeras do osam pa sam navrat nanos. Ako ne stigneš opušteno piši do sutra brt. Nema trika da se ovo završi nekom diskvalihikacijom ili slično. Samo rokaj ako imaš neke obaveze ili nešto, čekamo te. Ja sam moje pregrmeo jbg. Drš se i srećno.

Па и јесте до сутра. :Д
Добра ти је дефка Бохоре, додуше, не знам баш најбоље како Мрљо пише па ћу ти кад га мало ишчитам рећи каква је имитација.

Hvala Reme. Bilo je povuci potegni, pretežak je autor jbg.
Nek traje dokle Sanšajn ne napiše, tad nek zatvore i ćao

ogroman pozdrav za boxa,nepozdrav za ostale

Ja znam akko ću glasati i bez čitanja.

POSEBAN POZDRAV ZA MOJEGA BRATA OLANIKA

Pošto su svi objavili, moglo bi da se svira za početak glasanja.

Agilni nije aktivan, a ne bih bez njega.

Ko bre nije aktivan bre?!? :)

No, ne mogu ni ja bez tebe ♥

Mislim da je Reme po stilu izdominirao i sveukupno autentično dočarao (kako lepa reč, sad tek vidim) Burzuma, dok je Miletova defka jaako dobra, ali nije dovoljno burzumična.
Boxerov omaž mrljovom dedi je bio vrlo uspešan, a i pokupio je te neke mrljove motive sa foruma i toeto.

Uh, Grofe, ja baš suprotno, mislim da je Mile skinuo Burzumov stil. U revijalnom delu sam ja imitirao Burzuma pa sam tražio specifičnosti njegovih defki i više bih voleo da sam posao odradio kao Mile nego kao Reme. Mada, u svakom slučaju, dobre su obe i teško je bilo odlučiti se.
Boxer je razbio i, mada je Sanšajn dobro odradio posao, u tom duelu ja nisam imao dilemu.